POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Talent Muzyczny Roku. Główna nagroda: 10 000 złotych!

Akcja specjalna Pokaż Talent!
Głosowanie w konkursie Pokaż Talent! zakończone. Zobacz kandydatów do nagród w kategorii Talent Muzyczny Roku. Na laureatów czekają występy lub prezentacje podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie i nagroda główna finansowa - 10 000 złotych.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
WYNIKI

____________________

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią powraca wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT!, która w naszym województwie jest prowadzona przez nasz serwis, na łamach gazety oraz w serwisie www.naszemiasto.pl. W ramach akcji po raz kolejny głosami naszych Internautów i Czytelników zostaną przyznane nagrody dla utalentowanych muzyków.

- Jak wynika z badań, co trzeci Polak ma w życiu epizod z grą na jakimś instrumencie, a co szósty twierdzi, że potrafi grać i robi to przynajmniej od czasu do czasu. Jesteśmy zatem dość utalentowanym muzycznie narodem - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji POKAŻ TALENT! - Rośnie też popularność różnego rodzaju edukacji muzycznej, zarówno stacjonarnej, jak i prowadzonej online. Dla wszystkich tych, którzy grają, nasza akcja jest doskonałą okazją do zaprezentowania się w ogólnopolskiej skali.

Akcja POKAŻ TALENT!
to szansa dla każdego
 • WSZYSTKIE INSTRUMENTY - niezależnie od tego, na jakim grasz instrumencie, zapraszamy Cię do udziału w akcji!

 • GDZIEKOLWIEK MIESZKASZ - poszukiwania talentów rozpoczną się w każdym powiecie naszego województwa. Później laureaci zostaną wybrani najpierw na szczeblu regionalnym łączącym województwa, a następnie awansują do ogólnopolskich eliminacji i wielkiego finału.

 • JAKIEKOLWIEK MASZ DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno tych, którzy mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i tych, dla których to będzie debiut, osoby, które już rozwijają i szlifują swój talent, jak i tych, którzy sami go w sobie odkryli i jeszcze nie pokazali światu.

 • NIEZALEŻNIE, ILE MASZ LAT - w kategorii Talent Muzyczny - Soliści mogą wziąć udział nie tylko dorośli, lecz także młodzież i dzieci, które skończyły 10 lat. Jeśli rodzice będą chcieli pochwalić się talentem młodszych, dzieci mogą zgłosić dziecko do kategorii Małe Talenty.

 • JEŚLI GRASZ W ZESPOLE - kategoria Talent Muzyczny - Soliści jest kategorią indywidualną. Jeśli grasz w duecie lub występujesz w zespole, możesz się do niej zgłosić samodzielnie lub zgłosić duet lub zespół w kategorii Talent Wokalno-Muzyczny - Zespoły.

KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

 • ZGŁOSZENIA (czerwiec - lipiec) - najpierw będziemy szukać talentów w każdym województwie, zapraszając Czytelników i internautów do przesyłania zgłoszeń do akcji.
 • ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE (lipiec - wrzesień) - w głosowaniu publiczności zostaną wybrane osoby, który wystąpią podczas gali akcji POKAŻ TALENT! i awansują do ogólnopolskiego finału.
 • GALA FINAŁOWA (wrzesień) - akcję zakończy wielka gala w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala będzie retransmitowana w internecie w serwisach internetowych 20 dzienników regionalnych w całej Polsce.
 • FINAŁOWE GŁOSOWANIE - podczas wielkiej gali rozpocznie się ostatni etap głosowania, w którym zostanie wybrany zwycięzca akcji i laureat głównej nagrody 10 000 złotych.
Czekają
nagrody finansowe

Nagrody w eliminacjach ogólnopolskich

Pięciu uczestników akcji, którzy w pierwszym etapie głosowania - w eliminacjach ogólnopolskich - otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • dyplom potwierdzający wyróżnienie zdobyte w pierwszym etapie akcji,
 • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych za pierwsze miejsce w eliminacjach ogólnopolskich, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.

Dodatkowo trzech uczestników, którzy w eliminacjach ogólnopolskich otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • zaproszenie na występ podczas wielkiej finałowej gali akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
 • dwuosobowe zaproszenie dla bliskich na ogólnopolską galę,
 • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

Nagrody w wielkim finale

Artysta, który w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • tytuł Talent Muzyczny Polski 2023,
 • nagrodę główną w wysokości 10 000 złotych.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Talent Muzyczny Roku. Główna nagroda: 10 000 złotych! - Dziennik Bałtycki