Półkolonie w WakePark w Koszalinie

  Półkolonie w WakePark w Koszalinie [wideo]

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że u nas dzieci są szczęśliwe i wolne. Nieskrępowane niewygodnymi ławkami, mogą biegać, pływać, odpoczywać, oczywiście wszystko to pod okiem profesjonalnej kadry - wychowawców , instruktorów, ratowników WOPR.
  Zajęcia są dostosowywane do ich potrzeb i samopoczucia. Odkrywają sporty wodne, jak wakeboarding, żeglarstwo, windsurfing, pływanie wpław, jak i zabawy ćwiczące koordynację i siłę: wiosłowanie, pływanie na pontonie, na deskach SUP (stand up paddle) z wiosłem, skoki do wody. Zajęciami uzupełniającymi będą również ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy zespołowe zwiększające sprawność fizyczną, umiejętność współpracy w grupie, a przede wszystkim pozwalające dobrze się bawić wszystkim dzieciom (np. piłka nożna, piłka siatkowa, podchody, badminton).

  Grube pianki zapewniają ciepłotę ciała, dzięki czemu dzieci bez problemu korzystają z naszej oferty nawet, gdy nie ma upałów. Dzieci inaczej odbierają świat niż dorośli, pozwólmy im na trochę szaleństwa i obcowanie z naturą !

  Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którym zależy na aktywnym spędzeniu wakacji przez ich pociechy oraz chcących przygotować je do dłuższych wyjazdów kolonijnych w przyszłości.

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo