Pomorska Liga Oldbojów. Zryw Kretomino - Pomorzanin Sławoborze 3:1

W meczu Pomorskiej Ligi Oldbojów, Zryw Kretomino (żółte koszulki) ograł Pomorzanina Sławoborze 3:1. Dawid Jaśkiewicz
W zaległym meczu Pomorskiej Ligi Oldbojów, Zryw Kretomino ograł na swoim boisku Pomorzanina Sławoborze 3:1. Było to zaległe spotkanie jedenastej kolejki pierwszej ligi. Zryw dość szybko objął dwubramkowe prowadzenie, stwarzając sobie szereg kolejnych okazji do strzelenia gola. Bramkarza Pomorzanina dwukrotnie pokonał Roman Granosik. W ostatnich minutach pierwszej części zespół ze Sławoborza uporządkował swoją grę, czego efektem był gol strzelony przez Sebastiana Wróbla. Po przerwie rezultat spotkania ustalił Wieńczysław Bebich. Zryw Kretomino - Pomorzanin Sławoborze 3:1 (2:1) Bramki: Roman Granosik 2, Wieńczysław Bebich - Sebastian Wróbel.