Porażka i zwycięstwo Płomienia Jeżyczki

Występujący w lidze okręgowej Płomień Jeżyczki rozegrał mecze sparingowe.

Pierwszy zespół uległ na wyjeździe czołowej drużynie słupskiej okręgówki, Karolowi Pęplino 1:3 (0:0). To trzecia porażka Płomienia z rzędu, po 1:10 z Jantarem Ustka i 6:8 z Granitem Kończewo.

Bramki padły po przerwie. Prowadzenia dla gospodarzy zdobył w 49 min Karol Petrus. W 62 min podwyższył na 2:0 Piotr Bokacz. Płomień ograniczał się jedynie do kontr. Jedna z nich przyniosła powodzenie w 84 min celnym strzałem popisał się Wojciech Bartkowiaka. W 86 min wynik meczu ustalił po indywidualnej akcji Daniel Ziembiński.

Skład Płomienia: Grzebień - Kaliszczak, Pietruk, Kołodziej, Parus, Maroń, R. Jacewicz, Miękus, P. Borowski, Bartkowiak, A. Ciosmak. Na zmiany wchodzili: Cybulski, M. Śmiech i A. Śmiech.

Drugi zespół Płomienia pokonał u siebie grającą w sławieńskiej lidze powiatowej drużynę Derby Gwiazdowo 7:1 (2:1, 1:0, 4:0). Grano 3x30 minut. Bramki zdobyli: Andrzej Śmiech, Paweł Borowski, Piotr Cybulski, Przemysław Kaliszczak, Marcin Kopal, Tomasz Mordacz i Marcin Kołodziej. Dla pokonanych Paweł Małgorzewicz.

Skład Płomienia II: Patyk - J. Ciosmak, Krajcer, Włodarczyk, Parus, M. Śmiech, M. Jacewicz, A. Śmiech, P. Borowski, Cybulski, M. Mordacz. Na zmiany wchodzili: T. Mordacz, Kopal, Kaliszczak, A. Ciosmak, Miękus i Kołodziej.