Porażka na swoim parkiecie. AZS Koszalin uległ Rosie Radom 85:92 [WIDEO]

red
archiwum
Koszykarze AZS Koszalin ulegli na swoim parkiecie Rosie Radom 85:92.

Początek spotkania należał do gospodarzy, jednak z czasem Rosa uporządkowała swoją grę i po pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniał remis 23:23. W drugiej kwarcie koszalińscy kibice w dalszym ciągu byli świadkami ciekawego i wyrównanego pojedynku. Prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, a na długą przerwę z trzypunktową zaliczką zeszli Akademicy (46:43).

W trzeciej kwarcie radomianie zaczęli odrabiać straty. Wiele problemów gospodarzom sprawiali przede wszystkim Michał Sokołowski i Ryan Harrow. Przed ostatnią kwartą to Rosa legitymowała się trzypunktową przewagą.

W ostatniej odsłonie AZS zdołał doprowadzić do remisu, jednak sprawy w swoje ręce wziął A.J. English, który kolejnymi celnymi rzutami wytrącał gospodarzy z rytmu.

AZS Koszalin - Rosa Radom 85:92 (23:23, 23:20, 22:28, 17:21)

Koszykarze AZS zakończyli już sezon w rozgrywkach koszykarskiej ekstraklasy. Ale mamy dla Was niespodziankę. Zobaczcie zdjęcia z występów pięknych koszalińskich cheerleaderek podczas domowych meczów z udziałem koszykarzy AZS Koszalin.

Piękna strona sportu. Cheerleaders AZS Koszalin podczas ligo...