Zamknij

Głos Koszaliński

Posiadał w mieszkaniu 2 kg amfetaminy. 28-latek zatrzymany

Ponad 2 kilogramy narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany zabezpieczyli sławieńscy kryminalni w mieszkaniu zajmowanym przez 28–latka. Zarzut za posiadanie

Policja w Sławnie

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/3] Następne

Posiadał w mieszkaniu 2 kg amfetaminy. 28-latek zatrzymany

Ponad 2 kilogramy narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany zabezpieczyli sławieńscy kryminalni w mieszkaniu zajmowanym przez 28–latka. Zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków to pierwsze konsekwencje prawne jakie już spotkały mężczyznę. Dzisiaj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policjanci ze sławieńskiej jednostki każdego dnia zajmują się zagadnieniami związanymi ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W ciągu ostatnich dni również skupili się na zatrzymywaniu dilerów i zabezpieczaniu środków odurzających.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami dotarli do 28 – latka. W trakcie przeszukania mieszkania, w lodówce znaleźli ukryte dwa woreczki z zawartością białego proszku, dodatkowo w kuchennej szafce ujawnili woreczek z suszem roślinnym.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczone narkotyki poddano wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to amfetamina w ilości prawie 2 kilogramów i marihuana w ilości ponad 130 gramów. 28 - latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Zobacz także Kołobrzeg: Nielegalne laboratorium narkotykowe zlikwidowane (źródło: CBŚP)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy