MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Powiat Sławno > Kto najlepiej promuje region

(nag)

W sześciu kategoriach toczyć się będzie rywalizacja o "laury starosty" za 2008 rok.
9 stycznia rozstrzygnięcie konkursu.

W kategorii "inwestycja roku" nominowano stadion sportowy im. Zbigniewa Galka w Postominie, kompleks boisk na terenie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie, kompleks basenów rekreacyjnych w sanatorium "Panorama Morska w Jarosławcu.

"Animatorem sportu" będzie Sylwia Dęga Zamrzycka zgłoszona przez Urząd Gminy Darłowo, Lechosław Szach zgłoszony przez Urząd Gminy Sławno lub Krzysztof Kowalczyk zgłoszony przez starostwo powiatowe.

Za "produkt turystyczny" uznany będzie X Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych zgłoszony przez Urząd Miejski w Darłowie, festiwal "Sławno Folklorem Malowane" zgłoszony przez Urząd Miejski w Sławnie lub "Wioski tematyczne powiatu sławieńskiego" wioska labiryntów Paproty i wieś bajkowo-rowerowa Podgórki zgłoszone przez Urząd Gminy Malechowo.

W kategorii "zawsze pomocny ludziom" nominowani są Ryszard Leśniewski zgłoszony przez Urząd Gminy Sławno, Maria Poprawska prezes fundacji "Rodzina" zgłoszona przez Urząd Miejski w Sławnie oraz starostwo, Elżbieta Bronowicka-Stawicka kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej AKSON w Sławnie zgłoszona przez starostwo.

"Zasłużonym dla kultury" będzie Konstanty Kontowski zgłoszony przez Urząd Miejski w Darłowie, Edward Struzik zgłoszony przez Urząd Gminy Malechowo lub Jan Sroka zgłoszony przez starostwo.

Z kolei w ostatniej kategorii "pracodawca roku" nominacje otrzymali Zygmunt Kroplewski - Zakłady Drzewne Poldan w Sławnie oraz Marek Wojniusz i Piotr Mazurek Stocznia Darłowo M&W Sp. z o.o.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński