Powiat Sławno > Kto najlepiej promuje region

  Powiat Sławno > Kto najlepiej promuje region

  (nag)

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  W sześciu kategoriach toczyć się będzie rywalizacja o "laury starosty" za 2008 rok.
  9 stycznia rozstrzygnięcie konkursu.

  W kategorii "inwestycja roku" nominowano stadion sportowy im. Zbigniewa Galka w Postominie, kompleks boisk na terenie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie, kompleks basenów rekreacyjnych w sanatorium "Panorama Morska w Jarosławcu.

  "Animatorem sportu" będzie Sylwia Dęga Zamrzycka zgłoszona przez Urząd Gminy Darłowo, Lechosław Szach zgłoszony przez Urząd Gminy Sławno lub Krzysztof Kowalczyk zgłoszony przez starostwo powiatowe.

  Za "produkt turystyczny" uznany będzie X Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych zgłoszony przez Urząd Miejski w Darłowie, festiwal "Sławno Folklorem Malowane" zgłoszony przez Urząd Miejski w Sławnie lub "Wioski tematyczne powiatu sławieńskiego" wioska labiryntów Paproty i wieś bajkowo-rowerowa Podgórki zgłoszone przez Urząd Gminy Malechowo.

  W kategorii "zawsze pomocny ludziom" nominowani są Ryszard Leśniewski zgłoszony przez Urząd Gminy Sławno, Maria Poprawska prezes fundacji "Rodzina" zgłoszona przez Urząd Miejski w Sławnie oraz starostwo, Elżbieta Bronowicka-Stawicka kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej AKSON w Sławnie zgłoszona przez starostwo.

  "Zasłużonym dla kultury" będzie Konstanty Kontowski zgłoszony przez Urząd Miejski w Darłowie, Edward Struzik zgłoszony przez Urząd Gminy Malechowo lub Jan Sroka zgłoszony przez starostwo.

  Z kolei w ostatniej kategorii "pracodawca roku" nominacje otrzymali Zygmunt Kroplewski - Zakłady Drzewne Poldan w Sławnie oraz Marek Wojniusz i Piotr Mazurek Stocznia Darłowo M&W Sp. z o.o.

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.gk24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo