Pożar w Białogardzie. Spalił się ciągnik [ZDJĘCIA]

GG
W środę, kilka minut przed godz 15 na terenie Zarządu Dróg Powiatowych w Białogardzie, doszło do pożaru. Wewnątrz pomieszczeń gospodarczych palił się ciągnik rolniczy.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej. Dzięki błyskawicznej reakcji strażaków szybko i sprawnie udało się opanować sytuację. W wyniku tego zdarzenia uszkodzeniu uległ też pojazd osobowy marki volkswagen.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie