Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Praca w Koszalinie. Sprawdź najnowsze oferty pracy

gk24
Szukasz pracy w Koszalinie bądź okolicach? Sprawdź najnowsze ogłoszenia, które trafiły do Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie.

W ofertach znajdziesz wszelkie najważniejsze szczegóły:

  • rodzaj stanowiska
  • miejsce pracy
  • wynagrodzenie brutto
  • rodzaj umowy
  • warunki

Przykład:

PRACA NA SZWALNI

  • Miejsce pracy:Koszalin, zachodniopomorskie
  • Pracodawca:"PLATAN MEBLE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Wynagrodzenie brutto:od 2 600 PLN
  • Zakres obowiązków:pomoc w bieżącej obsłudze szwalni
  • Wymagania:wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe, umiejętność pracy w zespole, mile widziana umiejętność szycia, dokładność, dobra organizacja pracy, mile widziani emeryci i osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Więcej znajdziesz w naszej fotogalerii.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Polacy chętniej sięgają po krajowe produkty?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!