Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Praca: Zostań przedstawicielem handlowym kolportażu

Redakcja
Media Regionalne Sp. z o.o., wydawca - Głosu Dziennika Pomorza, należącego do międzynarodowej grupy medialnej MECOM poszukuje w Słupsku, Koszalinie i Szczecinie pracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY KOLPORTAŻU.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
- komunikatywność;
- dyspozycyjność;
- prawo jazdy kat. B;
- gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie;
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
- system szkoleń;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji) w terminie do 7 dni od ukazania się ogłoszenia, na adres:

[email protected]
z dopiskiem "przedstawiciel handlowy kolportażu".

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!