Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Prasówka 21.02.2024 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 20.02. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Najlepsze MEMY o diecie. Chcesz schudnąć? Tak odchudzanie widzą internauci. Uśmiejesz się do łez! Zobacz, zanim przejdziesz na dietę ”?

Prasówka 21.02: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Najlepsze MEMY o diecie. Chcesz schudnąć? Tak odchudzanie widzą internauci. Uśmiejesz się do łez! Zobacz, zanim przejdziesz na dietę

Od jutra przechodzę na dietę - kto z nas nie wypowiedział tych słów choć raz w swoim życiu, bądź nie usłyszał ich z ust swoich znajomych. Czy przejście na dietę musi oznaczać katorgę? Nudne jedzenie i spożywanie potraw, których nie lubimy? Pewne jest, że dieta to jeden z ulubionych tematów internautów. Jak widzą oni przejście na dietę? Zobaczcie najlepsze MEMY o diecie! Z pewnością uśmiejecie się do łez!

Nie przegap promocji!

📢 To są najlepsze MEMY o pogodzie! Nie ma pogody idealnej? Tak lubimy narzekać na pogodę. Te śmieszne obrazki z pewnością Cię rozbawią!

Pogoda często lubi spłatać nam figla. Podczas, gdy pracujemy jest pięknie i słonecznie, a wówczas, kiedy mamy kilka dni wolnego, bądź wybieramy się na urlop, jest pochmurnie i deszczowo! Uwielbiamy narzekać na pogodę, śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z naszych sportów narodowych. Znakomicie wiedzą o tym również internauci! Szukacie pocieszenia, gdy za oknami szaro, deszczowo lub wietrznie? Te śmieszne obrazki poprawią Wam humor! Zobaczcie najlepsze MEMY o pogodzie.

📢 Abonament RTV w 2024 roku. Likwidacja abonamentu i nowe pomysły opłat. Kto będzie zwolniony z płacenia? [LISTA]

Abonament RTV 2024 - co się zmieniło od stycznia 2024 roku? Wysokość opłat nie wrosła względem poprzedniego roku. Posiadacze odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych nie muszą się martwić większym abonamentem. Kto jest zwolniony z zapłaty? Sprawdź listę! Co uległo zmianie? Pojawiły się pomysły opłaty oraz likwidacji Abonamentu RTV. Zobacz szczegóły!

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 21.02: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Najlepsze MEMY o pizzy! Najśmieszniejsze obrazki na Międzynarodowy Dzień Pizzy. Jedno z ulubionych dań Polaków? Uśmiejesz się do łez!

Śmiało można powiedzieć, że pizza należy do ulubionych dań Polaków. Gdy jesteśmy w gronie znajomych, na imprezie, co najczęściej zamawiamy do jedzenia? Właśnie pizzę! Polacy lubią z pizzą eksperymentować, dodają do niej dodatki, które wydają się zupełnie nie pasujące. Doskonale wiedzą o tym internauci, którzy tworzą o pizzy wiele MEMÓW i innych śmiesznych obrazków. Już 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy, więc okazji do zjedzenia pizzy oraz... śmiechu nie zabraknie! Zobaczcie najlepsze MEMY o pizzy!

📢 Komornik może teraz zabrać więcej. Zmiana przepisów od stycznia 2024 roku. Sprawdź nowe zasady dla dłużników

Od stycznia 2024 roku zmieniły się zasady dotyczące egzekucji komorniczych. Większa część wypłata będzie mogła być zabrana z konta dłużnika. Czego nie ma prawa zająć komornik, nawet przy ogromnych długach? Istnieje lista rzeczy, których komornik CI nie zabierze. Sprawdź szczegóły!

📢 Te auta kupisz od wojska w korzystnej cenie! Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje samochody, ciężarówki, busy. Zobacz, co można kupić

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje pojazdy. Przetargi organizowane przez AMW to nie tylko okazja dla pasjonatów, by nabyć sprzęt wojskowy, ale także okazja do zakupu pojazdów, jak samochody osobowe, ciężarowe, busy, a nawet koparki czy żurawie. Jesteście ciekawi, jakie auta można kupić od wojska? Zobaczcie przykładowe oferty z przetargów, które odbędą się w najbliższym czasie.

📢 Najlepsze MEMY o kobietach. Kobieta ma zawsze rację? Domyśl się! Takie są kobiety. Te śmieszne obrazki rozbawią Cię do łez!

Żarty oraz MEMY o kontaktach między kobietami i mężczyznami z pewnością należą do tych najpopularniejszych. Dlaczego tak się dzieje? Kobiety i mężczyźni na wiele tematów mają zupełnie inne zdanie, mają inne podejście do życia. Kobiety często są uważane za te dojrzalsze i do których należy ostateczne zdanie. Wszak... kobieta ma zawsze rację! Doskonale wiedzę o tym internauci, którzy z przymrużeniem oka patrzą na relacje damsko-męskie. Jakie są kobiety okiem internautów? Zobaczcie najlepsze MEMY o kobietach!

📢 Najśmieszniejsze MEMY o Januszach. Zobacz, jak Internauci żartują z Janusza Polaka

Lubisz memy? Sprawdź koniecznie najśmieszniejsze memy o Januszach, jakie można znaleźć w Internecie. Czy tego chcemy, czy nie imię Janusz stało się synonimem Polaka, który jest zawistny, skąpy, zazdrosny o sąsiada. Internauci takiemu Polakowi Januszowi przykleili maskę małpy - nosacza sundajskiego i tworzą z nimi memy. Zobacz te najśmieszniejsze, najcelniej trafiające w wady Polaków.

📢 Najśmieśniejsze memy o kotach, które rządzą Internetem. Te obrazki z internetu rozbawią Was do łez. Kociarze to uwielbiają

Internet zalany jest różnego rodzaju memamy, czyli żartobliwymi obrazkami, które mają rozśmieszać Internautów. Jedną z popularniejszych kategorii internetowych memów są Memy o kotach. Niektórzy twierdzą nawet, że memy o kotach rządzą internetem. Wybraliśmy dla Was te najzabawniejsze memy o kotach, zebrane z całego Internetu. Z tych memów będa się smiać nie tylko kociarze. Te obrazki rozbawią was do łez.

📢 Stare monety warte majątek! Będziesz w szoku! Zobacz, ile mogą kosztować stare monety z czasów PRL-u!

Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za te stare monety nawet kilka tysięcy złotych. Sprawdź, czy masz je u siebie w domu. Może się okazać, że trzymasz prawdziwy skarb. Jedna moneta może być warta nawet 5 tysięcy złotych. Więcej szczegółów znajdziesz w galerii! Sprawdź, jakie stare monety są poszukiwane przez kolekcjonerów.

📢 Najlepsze memy o szkole. Uśmiejesz się! Zobacz, jak twórcy memów żartują ze szkoły, z uczniów i nauczycieli

Memy o szkole. Internet jest pełen memów o szkole. Dlaczego? Bo szkoła to wdzięczny temat do żartów. Można bowiem żartować i z nauczycieli, i z uczniów. Tematem szkolnych memów są też rodzice dzieci, które chodzą do szkoły. Najgorszy, a zarazem naśmiejszniejszy, jest powrót do szkoły z wakacji. Ale nie tylko! Co jeszcze? Sprawdź najlepsze memy o szkole!

📢 Te objawy mogą świadczyć o poważnej chorobie serca. Kardiolodzy radzą, żeby ich nie bagatelizować. Sprawdź czy je masz

Choroby serca i krążenia są najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce. Warto wiedzieć, które symptomy mogą wskazywać na nieprawidłowości w pracy serca i układu krążenia. Kardiolodzy radzą, żeby zwracać uwagę na te sygnały, które daje nam nasz organizm. Mogą być pierwszym sygnałem, żeby zgłosić się do lekarza, zanim będzie za późno Sprawdź najczęstsze sygnały wymieniane przez lekarzy specjalistów.

📢 Zmiany w programie 500+ dla emerytów. Rozszerzenie programu to dobra wiadomość dla wielu seniorów. Kto otrzyma wsparcie?

Nadchodzą wielkie zmiany w 500 plus dla seniorów. Dużo osób zyska więcej pieniędzy. Osoby, które zakończyły pracę, mają większe perspektywy finansowe. Kto będzie mógł skorzystać z 500 plus na nowych zasadach? Jakie zmiany czekają emerytów? Wiadomo kto i ile będzie mógł zyskać dzięki nowym zasadom. Sprawdź szczegóły!

📢 Rozliczenie PIT 2024. Nowe odliczenia i ulgi podatkowe. Za co dostaniesz zwrot pieniędzy? To możesz odliczyć. Sprawdź!

Nowe odliczenia i ulgi podatkowe. Co będzie można odliczyć za 2023? Sezon podatkowy rozpocznie się tradycyjnie 15 lutego i potrwa do końca kwietnia. To możesz odliczyć od podatku za 2023 roku. Progi podatkowe na rok 2024 są już znane. Ustawodawca wprowadził bardzo istotne zmiany w tym zakresie. Sprawdź szczegóły!

📢 Najlepsze MEMY o rodzicach i dzieciach. Oto śmieszne obrazki o wychowywaniu dzieci. Życie rodzinne bywa trudne? Zobacz te MEMY!

Czy wychowywanie dzieci jest trudne? Najlepiej wiedzą o tym rodzice, którzy każdego dnia wychowują swoje dzieci. Nie jest to łatwe zadanie, ale z pewnością daje wiele satysfakcji gdy patrzymy, jak z każdym tygodniem rozwijają się nasze dzieci. W rodzicielstwie łatwych i trudnych chwil nie brakuje, o czym doskonale wiedzą internauci, tworząc o rodzicach i dzieciach MEMY i inne śmieszne obrazki. Jakie? Zobaczcie najlepsze MEMY o rodzicach i dzieciach!

📢 Tanie domy i mieszkania od komornika w Zachodniopomorskiem. Sprawdź najnowsze licytacje komornicze [ZDJĘCIA]

Tanie domy i mieszkania w Koszalinie i regionie. Najnowsze ogłoszenia licytacji domów od komornika. Domy nawet za pół ceny. Sprawdź, jakie są oferty. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz domy, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Zachodniopomorskiem.

📢 Najlepsze MEMY o nauczycielach. Tak internauci widzą pracę nauczyciela w szkole. Te MEMY rozbawią do łez! Nauczyciele kontra uczniowie

Takie są najlepsze MEMY o nauczycielach. Jak wygląda praca w szkole? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W społeczeństwie panuje przekonanie, że nauczyciele pracują niekiedy tylko wyłącznie podczas lekcji w szkole, co nie stanowi nawet 40 godzin pracy tygodniowo. Nauczyciele podkreślają, że pracują nie tylko w szkole, ale również w domu, przygotowując się do lekcji, sprawdzając klasówki, czy przygotowując uczniów do szkolnych olimpiad. Jak jest w rzeczywistości? Tak pracę nauczyciela widzą internauci! Zobaczcie najlepsze MEMY o nauczycielach.

📢 Takie emerytury będą w marcu 2024. To już pewne! Tabelka wzrostów emerytur po waloryzacji. Najnowsze wyliczenia brutto i netto

Waloryzacja emerytur w 2024 roku oficjalnie. Takie będzie wskaźnik waloryzacji. To już pewne - takie będą podwyżki od 1 marca 2024. Marcowa waloryzacja emerytur zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź, jakie są najnowsze zmiany w prognozie. W najbliższych czasie emeryci dostaną dużo wsparcia finansowego. Sprawdź szczegóły!

📢 Osoby o tych imionach mają trudny charakter. Często są wredne i aroganckie. Jesteś na liście? Sprawdź!

Osoby o tych imionach uważane są za aroganckie i wredne. Oto lista osób, które uchodzą za posiadaczy trudnego charakteru. To jakie imię nosimy, może determinować nasz charakter i osobowość. Mowa o cechach pozytywnych, jak i negatywnych. Dawniej wierzono, że imiona mają magiczną moc i determinują nasze cechy. Sprawdź, czy jesteś na liście.

📢 Dodatki dla emerytów w 2024 roku. Tyle pieniędzy mogą otrzymać seniorzy. Nie tylko 13. i 14. emerytura!

Oto dodatki, jakie mogą dostać seniorzy, poza trzynastą i czternasta emeryturą. Zobacz szczegóły. Aby otrzymać pieniądze należy spełnić kilka warunków. Kto może uzyskać dodatkowe pieniądze? Seniorzy w czasach inflacji często spotykają się z trudnościami finansowymi, dlatego przygotowane zostały specjalnie dla nich ulgi i dodatki, aby uch wspomóc. Sprawdź szczegóły!

📢 Memy o kebabach - najśmieszniejsze obrazki! Tak internauci żartują z kebabów. Zobacz MEMY

Memy o kebabach? A dlaczego nie?! Kebab to temat do żartów, jak każdy inny, a trzeba przyznać, że żarty o nich są naprawdę śmieszne. Musicie je koniecznie sprawdzić, dlatego zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wyborem najśmieszniejszych memów z kebabem w roli głównej! Okaże się bowiem, że kebab (niekoniecznie z ostrym sosiwem) nie dość, że bardzo smaczny, to jeszcze piekielnie śmieszny.

📢 Najpiękniejsze rasy psów na świecie. Ranking najładniejszych psów. Poznaj TOP 10 najpiękniejszych psów. Są takie urocze!

TOP 10 najpiękniejszych ras psów na świecie. Internauci wybrali najładniejsze rasy. Pies to wspaniały przyjaciel, wierny towarzysz człowieka. Kto ma pieska w domu, ten wie jakie są kochane i lojalne. Zawsze chętne do zabawy lub przytulenia. Zobacz TOP 10 ras uznawanych za najładniejszych. Pamiętaj jednak, że wygląd to nie wszystko. Zanim kupisz psa zapoznaj się z jego potrzebami. Sprawdź szczegóły!

📢 Koncertowy marzec w Koszalinie. Sprawdzamy na co warto sobie zarezerwować bilet

Koszalińskie Centrum Kultury 105 zaprasza w marcu na kilka muzycznych wydarzeń. Podpowiadamy co się będzie działo.

📢 Tyle zarobią zawodowi żołnierze w 2024 roku! MON przedstawiło projekt rozporządzenia

Wynagrodzenie żołnierzy istotnie wzrośnie. Na podstawie ustawy o obronie ojczyzny oraz rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej wojskowi otrzymają o ok. 20 % większe uposażenie. Pensja żołnierzy zawodowych uzależniona jest od kilku czynników, w tym od posiadanego stopnia. Oto jak będą się kształtowały wynagrodzenia w 2024 roku.

📢 Koszalin i okolice na zdjęciach z lat 90-tych. Tak wyglądał handel w regionie [ZDJĘCIA]

Jak wyglądał handel w Koszalinie i okolicznych miastach w latach 90-tych ubiegłego wieku? Sprawdź to na zdjęciach, które znaleźliśmy w archiwum Głosu Koszalińskiego.

📢 Mieszkańcy chcą dojechać do szpitala. - Tylko jak? MZK nas zawodzi - mówią

  • Było dobrze, jest źle - mówią starsi mieszkańcy Osiedla 4 Marca. Kilka lat temu, aby móc dojechać do szpitala, bez problemu mogli skorzystać z linii nr 10. Teraz nie mogą, bo liczba kursów spadła do zaledwie kilku dziennie - Czy nasze oszczędności mamy wydać na taksówki? - pytają rozgoryczeni.

📢 Balowali i pomagali - ponad 216 tysięcy trafi do potrzebujących [ZDJĘCIA]

Podczas corocznego charytatywnego Balu Prezydenckiego (zorganizowanego już po raz 11) zebrano rekordową kwotę - ponad 216 tysięcy złotych. Symboliczne czeki właśnie trafiły do beneficjentów balu.

📢 Tragiczny wypadek w Piątkowcu. Jedna osoba nie żyje. Droga wojewódzka nr 984 jest zablokowana [ZDJĘCIA]

Mieleccy policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek, 20 lutego po godz. 11 na trasie relacji Mielec - Tarnów w miejscowości Piątkowiec (gm. Wadowice Górne). Niestety, jedna osoba nie przeżyła wypadku. Droga Wojewódzka nr 984 jest całkowicie zablokowana.

📢 Protesty rolników w Koszalinie i regionie. Zamknięte drogi, blokada portu. Żądają zmian w polityce rolnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Koszalin, Kołobrzeg, Szczecinek, okolice Sławna - rolnicy zablokowali, na razie na tydzień, najważniejsze drogi w regionie oraz port w Kołobrzegu. Żądają pilnych zmian w polityce rolnej państwa.

📢 Protest rolników w Szczecinku. Droga krajowa nr 11 zablokowana [ZDJĘCIA]

Około setka pojazdów rolniczych zablokowała całkowicie przejazd drogą krajową nr 11 na wysokości Szczecinka. Policja przekierowała ruch objazdami.

📢 Rolnicze protesty w Koszalinie i regionie. Blokady na drodze S11 i przy wjeździe na trasę S6 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy zamykają przejazd trasą S11 na wysokości ul. Szczecińskiej w Koszalinie. Będą blokować drogę aż do 27 lutego. Utrudnienia będą też na rondzie na węźle Gorzebądz trasy S6. Do Sianowa lepiej jechać ul. Słupską, przez Górę Chełmską. W Gorzebądzu jednak blokada będzie trwała codziennie w godz. 9-17.

📢 Dodatek 550 zł otrzymywany bez względu na wiek! Musisz się śpieszyć, czas jest ograniczony. Sprawdź szczegóły 20.02.2024

Tych pieniędzy nie można zignorować. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze, należy złożyć jeden prosty wniosek i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie musiał wypłacić pieniądze. Natomiast czas jest ograniczony. W naszej galerii znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące dodatku w wysokości 550 zł od ZUS.

📢 Jechał w terenie zabudowanym ponad 100 km/h. Stracił prawo jazdy

Sławieńscy policjanci zatrzymali 36-latka, który w terenie zabudowanym poruszał się swoim pojazdem z prędkością ponad 104 km/h.

📢 Najśmieszniejsze memy o zimie. Oto jak internauci żartują z zimy. Sprawdź najlepsze memy o tej porze roku 20.02.2024

Zima to bardzo ciekawy temat dla twórców internetowych memów. Postanowiliśmy więc przekopać internet i wyłowić najciekawsze memy na temat tej pory roku. Co na nich jest? Na pewno bardzo dużo śniegu, lodu i... humoru. Sprawdź z czego najczęściej śmieją się internauci. Oto kolekcja najśmieszniejszych memów, w których rolę główną odgrywa zima!

📢 Najlepsze MEMY o mężczyznach. Jak żyją faceci? Męska codzienność w krzywym zwierciadle. Jak wady mężczyzn widzą internauci? 20.02.2024

Relacje damsko-męskie już od wielu lat są przedmiotem kabaretowych skeczów, żartów i... MEMÓW. Dzień Mężczyzny jest znacznie mniej popularny niż Dzień Kobiet, a można wręcz stwierdzić, że wiele osób nie ma pojęcia o istnieniu takiego święta. Oczywiście ta sytuacja staje się jednym z przedmiotów MEMÓW tworzonych przez internautów. Jak mężczyźni są widziani przez twórców MEMÓW? Czy rzeczywiście, katar u mężczyzny to ciężka choroba? Zobaczcie najlepsze MEMY o mężczyznach!

📢 Najlepsze MEMY o miłości. Jak obchodzimy Walentynki? Miłość na poważnie i na wesoło. Śmieszne obrazki rozbawią do łez! 20.02.2024

W miłości przeżywamy te piękne i trudne chwile. Najważniejsze, by tych pierwszych było jak najwięcej. Trudne momenty możemy przekuwać w żart, o czym doskonale zdają sobie sprawę internauci, tworząc śmieszne obrazki o miłości. Jak przetrwać związek? Oczywiście wspólnie śmiejąc się z naszych niedoskonałości! Te MEMY o miłości rozbawią do łez! Miłość z przymrużeniem oka.

📢 Najlepsze memy o kawalerach. Tak internauci komentują kawalerskie życie. Sprawdź! 20.02.2024

Memy o kawalerach w bardzo interesujący sposób pokazują ten stan cywilny. Jakie są wady, a jakie zalety bycia kawalerem? Kto najczęściej zostaje (starym) kawalerem? O tym wszystkim możemy się przekonać oglądając te śmieszne obrazki. Sprawdźcie najśmieszniejsze memy o kawalerach.

📢 Oto lista osób, które dostaną wyrównanie emerytur. Kiedy można składać wnioski do ZUS? Zyska aż 100 tysięcy emerytów! 20.02.2024

Te osoby otrzymają wyrównanie czerwcowych emerytur. Kto może złożyć wniosek o przeliczenie do ZUS? Tym osobom należy się wyrównanie. Nie każdy emeryt o tym wie. Sprawdź szczegóły, kto może otrzymać dodatkowe pieniądze. Jest to decyzja Trybunału Konstytucyjnego. Ponadto zbliża się kolejny miesiąc wypłat emerytur. Tyle pieniędzy emeryci dostaną. Sprawdź!

📢 Teściowe o tych imionach to prawdziwe zołzy, czyli teściowe z piekła rodem. Sprawdź listę imion 20.02.2024

Teściowe – te postaci, które w życiu wielu osób stanowią źródło komediowych anegdot, a dla niektórych są niczym wcielenie koszmaru. I jak się okazuje, imię, które noszą, może być często wiążącym się elementem ich charakteru. Wielu z nas słyszało historie o teściowych o imionach, które wydają się przynosić ze sobą pewne cechy. Czy rzeczywiście istnieje związek między imieniem a zachowaniem teściowej? Przyjrzyjmy się nieco bliżej tej komicznej teorii.

📢 Najlepsze MEMY o studentach. Tak studia widzą Internauci. Fenomenalna dawka świetnego humoru! Sesja, imprezy na śmiesznych obrazkach 20.02

Studia to czas, kiedy zdobywamy kolejne umiejętności, poznajemy nowych ludzi, ale również świetnie się bawimy. W naszym społeczeństwie istnieje wiele mitów twierdzących, że studenci tylko i wyłącznie imprezują, zapominając często o nauce, pamiętając o niej tylko w czasie sesji. Czy tak jest w rzeczywistości? Te MEMY o studentach rozśmieszą Was do łez! Jak studentów i studia widzą Internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o studentach. To fenomenalna dawka świetnego humoru!

📢 Najlepsze MEMY o przyjaźni. Oto jak internauci żartują sobie z przyjaźni. Jak wygląda prawdziwa przyjaźń? Sprawdź! 20.02.2024

Oto najlepsze memy stworzone przez internautów o przyjaźni. Zobacz te najlepsze! Uśmiejesz się do łez. Czy przyjaźń damsko-męska istnieje? Prawdziwa przyjaźń jest czymś znacznie więcej niż zwykłą znajomością, to wyjątkowa więź, która rozwija się na bazie wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia. To właśnie przyjaciele stoją przy nas przez dobre i złe. Taka relacja jest bezcenna. Jaki powinien być najlepszy przyjaciel? Odpowiedzi znajdziesz w memach!

📢 Najśmieszniejsze memy o kotach. Kochane, słodkie, czy złośliwe? Jakie są koty w memach? Zobacz, z czego śmieją się Internauci 20.02.2024

Koty są bardzo często bohaterami memów. Zawsze chodzą swoimi ścieżkami, uwielbiają jedzenie i pieszczoty swoich właścicieli, chociaż... nigdy ich nie słuchają. Jakie są koty w memach? Z jakich ich zachowań najczęściej śmieją się Internauci, którzy tworzą obrazkowe żarty z kotami w roli głównej? Postanowiliśmy to sprawdzić! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z naśmieszniejszymi memami na temat kotów.

📢 Najśmieszniejsze memy o żonach. Zobacz z jakich zachowań żon śmieją się Internauci. Będziesz śmiał się do łez! 20.02.2024

Relacje damsko-męskie często są tematem żartów, szczególnie te na linii mąż - żona. Nic więc dziwnego, że często pojawiają się w memach publikowanych w internecie. Tym razem skupiliśmy się na memach na temat żon. Co takiego śmiesznego potrafi być w żonach? Choć trzeba też przyznać, że czasami rikoszetem dostaje się także mężom. Sprawdźcie w wybranych przez nas memach.

📢 Ta biżuteria z czasów PRL może być warta majątek! Te przedmioty możemy znaleźć na portalach aukcyjnych 20.02.2024

Przedmioty z czasów PRL cieszą się wśród Polaków ogromną popularnością. Śmiało można powiedzieć nawet, że wraca moda na rzeczy z tamtego okresu. Mają one swój unikatowy charakter, świetną jakość wykonania i mogą służyć przez wiele lat. Wśród przedmiotów poszukiwanych przez kolekcjonerów jest chociażby biżuteria. Jaką biżuterię z okresu PRL możemy znaleźć na portalach aukcyjnych? Sprawdźcie, ile może obecnie kosztować biżuteria z czasów PRL.

📢 To są najlepsze MEMY o psach! Te słodkie obrazki rozbawią Cię do łez. Niesamowite MEMY o najlepszym przyjacielu człowieka 20.02.2024

Takie są najlepsze MEMY o psach! Z pewnością nie ma osoby, której te obrazki nie rozbawią do łez. Jeśli masz już psa, bądź potrzebujesz poprawić sobie humor, to ta galeria jest dla Ciebie! Nie od dziś wiemy, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Jak naszych fantastycznych pupili widzą Internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o psach! Te słodkie obrazki z pewnością poprawią ci humor i rozbawią do łez!

📢 Te cyfry w PESEL-u oznaczają szczęście w finansach i miłości. Sprawdź czy jesteś wśród szczęśliwców 20.02.2024

Numer PESEL to unikalny identyfikator każdego obywatela Polski. Ale czy wiesz, że cyfry w Twoim PESELu mogą również nosić w sobie tajemnice dotyczące Twojego szczęścia w finansach i miłości? W tym artykule przyjrzymy się różnym cyfrom w PESELu i odkryjemy, jakie znaczenie przypisywane jest każdej z nich, które przekładają się na nasze życie.

📢 Osoby o tych imionach będą miały szczęście w 2024 roku. Tym osobom sprzyja szczęście i pomyślność. Sprawdź! 20.02.2024

Te osoby będą miały wyjątkowo udany 2024 rok. Czy noszone imię może determinować nasz los? Okazuję się, że tak! Sprawdź co twoje imię mówi o twoich życiu i relacjach z najbliższymi. Wiele osób uważa, że znaczenie imienia może mieć wpływ na nasze codzienne życie. Na nasze zachowanie, relacje międzyludzkie, zarobki, szczęście w miłości. Sprawdź listę!

📢 Najlepsze MEMY o małżeństwie. Jak wygląda miłość i życie po ślubie okiem internautów? Ślub, małżeństwo na śmiesznych obrazkach 20.02.2024

Małżeństwo i życie po ślubie jest tematem licznych żartów, kabaretowych widowisk, a także... internetowych MEMÓW! Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas, a małżeństwo to wspólne, szczęśliwe życie z ukochaną osobą. Czy tak jest jednak w rzeczywistości? Każde małżeństwo jest inne, relacje w nim panujące zależą bezpośrednio od nas. Jak małżeństwo widzą internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o małżeństwie!

📢 Najlepsze MEMY o zwierzętach. Słodkie, zabawne, radosne psy, koty i inne. Uśmiejesz się do łez 20.02.2024

Najlepsze MEMY ze zwierzętami rozbawią każdego! Doskonale wiedzą o tym nie tylko właściciele psów czy kotów, ale wiele osób, które uwielbiają również inne zwierzęta. Te ubarwiają nasz świat, dodają naszemu otoczeniu kolorytu, niekiedy magii i odrobiny słodkości, gdy na nie patrzymy. Jak zwierzęta widzą Internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o zwierzętach! Z pewnością uśmiejecie się do łez!

📢 Jaka będzie trzynasta emerytura w 2024 roku? Będzie zaskoczenie? Wyliczenia brutto i netto! Tyle pieniędzy dostaną emeryci 20.02.2024

Emeryci w 2024 roku mogą liczyć na podwyżki. Ile dodatkowych pieniędzy dostaną emeryci? Sprawdź, ile pieniędzy wpłynie na konta uprawnionych do świadczenia seniorów. Ile obecnie wynosi trzynasta emerytura w Polsce? Dodatkowe pieniądze seniorzy otrzymają w kwietniu lub maju. Sprawdź szczegóły!

📢 Mniejszy wskaźnik waloryzacji w 2024 roku? Dwie tabele najnowszych wyliczeń emerytur brutto i netto. Będą duże zmiany 20.02.2024

Jaki będzie wskaźnik marcowej waloryzacji w 2024 roku? Wskaźnik waloryzacji będzie mniejszy od spodziewanego? Sprawdź, jakie są najnowsze zmiany w prognozie. Dwie tabele wyliczeń! Waloryzacja odbędzie się jak co roku 1 marca. Od tego dnia emeryci będą dostawać zwaloryzowane świadczenia emerytalne. Jaką decyzję podejmie nowy rząd? Sprawdź szczegóły!

📢 Koszalin w latach 90-tych na archiwalnych zdjęciach Głosu Koszalińskiego. Zobacz! 20.02.2024

Jak wyglądał Koszalin w latach 90-tych ubiegłego wieku? Czy bardzo się zmienił? To można sprawdzić przeglądając zdjęcia z tamtych lat, które przechowujemy w archiwum Głosu Koszalińskiego.

📢 Najlepsze MEMY o kotach. Te śmieszne obrazki rozbawią Cię do łez! Leniwe, słodkie, jakie są koty? MEMY o ukochanym pupilu człowieka 20.02.24

Takie są najlepsze MEMY o kotach! Koty obok psów to najpopularniejsze zwierzęta domowe. W porównaniu do nich koty częściej chodzą jednak własnymi ścieżkami, potrafią znikać z domu nawet na wiele dni, wiodąc kocie życie na ulicach i osiedlach miast. Wokół kotów narodziło się wiele mitów, zdania wokół nich są mocno podzielone. Nie zmienia to jednak faktu, że koty należą do najukochańszych pupili człowieka. Jak życie kotów widzą internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o kotach! Te obrazki z pewnością rozbawią Was do łez!

📢 400 złotych dla każdego. Polacy o tym nie pamiętają. Jest tylko jeden warunek. Sprawdź, kto może uzyskać świadczenie 20.02.2024

Dodatkowe 400 złotych. Kto może je uzyskać? Pomoc przeznaczona jest dla rodziców dzieci do lat 3. To dofinansowanie pobytu w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna. Kto może uzyskać pomoc? Jak i gdzie złożyć wniosek o dofinansowanie? 400 złotych dla każdego! Sprawdź szczegóły!

📢 Ta porcelana z czasów PRL jest warta fortunę! Tych przedmiotów szukają kolekcjonerzy. Sprawdź, ile kosztują filiżanki i serwisy z PRL 20.02

Przedmioty z PRL wracają do łask i cieszą się rosnącą popularnością. Należy do nich chociażby porcelana i ceramika, a niektóre z nich osiągają na portalach aukcyjnych naprawdę zawrotne ceny. Wiele osób traktuje porcelanę i ceramikę z czasów PRL jako dzieło sztuki. Ile kosztują obecnie? Sprawdźcie, jakie ceny w 2023 roku osiąga porcelana i ceramika z PRL na portalach aukcyjnych.

📢 Imprezowiczki w koszalińskiej Prywatce w 2023 roku. Zobacz wybrane ZDJĘCIA z imprez 20.02.2024

Koszaliński klub Prywatka to jedno z najpopularniejszych imprezowych miejsc na mapie miasta. Co weekend bawią się tutaj mieszkańcy Koszalina i okolic. Postanowiliśmy przypomnieć wybrane zdjęcia z dyskotek, które odbyły się tutaj w 2023 roku. Sprawdźcie fotki prywatkowych imprezowiczek!

📢 Oto jak mieszka i żyje Małgorzata Kożuchowska. Luksusowe wnętrza domu popularnej aktorki. Taka jest na co dzień Małgorzata Kożuchowska 20.02

Małgorzata Kożuchowska z pewnością należy do najpopularniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Szczególną popularność przyniosły jej główne role w znanych produkcjach filmowych oraz serialowych. Wielu widzów ceni Małgorzatę Kożuchowską nie tylko za umiejętności aktorskie, ale również za działalność charytatywną i społeczną. Jaka Małgorzata Kożuchowska jest na co dzień? Zobaczcie, jak mieszka i żyje popularna aktorka.

📢 Oto imiona najgorszych mężów. Mężczyźni o tych imionach są najgorszymi partnerami. Jesteś na liście? 20.02.2024

Czy noszone imię może determinować nasz los? Okazuję się, że tak! Sprawdź co twoje imię mówi o twoich życiu i relacjach z najbliższymi. Oto lista męskich imion, które nie wróżą dobrego i szczęśliwego małżeństwa. Ci mężczyźni są najgorszymi mężami. Nie są stworzeni do szczęśliwego i długoletniego małżeństwa. Sprawdź listę!

📢 Najlepsze MEMY o dzieciach. Tak najmłodszych widzą internauci. Masz dzieci? Uśmiejesz się do łez! Śmieszne obrazki o dzieciach 20.02.2024

Bycie rodzicem to wielka odpowiedzialność, nieprzespane noce, opieka dwadzieścia cztery godziny na dobę, niekiedy krzyki oraz płacz. Codzienność w opiece nad dziećmi nie jest usłana różami, nie brakuje trudniejszych momentów, jednak rodzice zgodnie podkreślają, że rodzicielstwo to najpiękniejsza rzecz na świecie! Jak dzieci widzą internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o dzieciach! Z pewnością uśmiejecie się do łez!

📢 Najśmieszniejsze memy o psach. Tak twórcy memów widzą relację pies - człowiek. Uśmiejesz się! 20.02.2024

Jeśli kochacie psy, to musicie zobaczyć naśmieszniejsze memy właśnie o psach. Na pewno w wielu z tych obrazków znajdziecie sytuacje, które są Wam bliskie. Może w niektórymi z tych memów się nie zgodzicie? Tak, to możliwe. Tak, czy siak zobaczcie, w jaki sposób twórcy memów widzą życie zarówno samych psów, jak i ich właścicieli. Zapraszamy do oglądania!

📢 One są najseksowniejsze. Kobiety o tych imionach są najbardziej atrakcyjne. Sprawdź, czy jesteś na liście 20.02.2024

Kobiety o tych imiona są najseksowniejsze. Tak wynika z cech charakteru i usposobienia przypisywanym osobom o tych imionach. Czy tak faktycznie jest? Listę tę możecie potraktować z przymrużeniem oka, są jednak ludzie, którzy do brzmienia imion przywiązują olbrzymią wagę. Według nich imię nadane przy narodzinach może wpłynąć na to, jak potoczy się całe życie danego człowieka.

📢 Książki z czasów PRL są warte majątek. Te książki są poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdź, czy masz je w domu 20.02.2024

Stare książki warte nawet kilka tysięcy. Masz w domu stare książki z PRL-u? Możliwe, że są warte fortunę. Kolekcjonerzy szukają z pozoru bezwartościowych starych książek. Okazuje się, że mogą stać się bezcennymi perełkami. Sprawdź, które egzemplarze są poszukiwane. Jakie książki są najdroższe? Sprawdź szczegóły!

📢 Emerytura pomostowa w 2024 roku. Jakie będą zasady przejścia na "pomostówkę"? Kto z tego skorzysta? Sprawdź 20.02.2024

Emerytura pomostowa nie będzie miała charakteru wygasającego. W połowie sierpnia 2023 roku prezydent RP Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o emeryturach pomostowych. Jej zapisy wypełniają jeden z punktów porozumienia rządu z NSZZ "Solidarność". Jak podaje ZUS, nowe przepisy o "pomostówkach" będą obowiązywały od 1 stycznia 2024 roku. Na czym będą polegać? Sprawdź!

📢 Najlepsze memy o mężach. Uśmiejesz się! Z jakich cech mężów śmieją się Internauci? Zobacz te memy 20.02.2024

Mężowie potrafią być kochani. Potrafią być też denerwujący. No i - przede wszystkim dla Internautów - mężowie potrafią być bardzo śmieszni. Stąd też są częstymi obiektami obrazkowych żartów, czyli memów. Z czego najczęściej śmieją się twórcy memów biorąc na warsztat statystycznego męża? Sprawdźcie koniecznie w naszej fotogalerii.

📢 Rekordowa waloryzacja emerytur 2024? Oto tabela wzrostów emerytur. Jaki będzie ostateczny wskaźnik? Sprawdź! 20.02.2024

Marcowa waloryzacja emerytur zbliża się wielkimi krokami. Jaki będzie ostateczny wskaźnik waloryzacji w 2024 roku? Będzie mniejszy od spodziewanego? Sprawdź, jakie są najnowsze zmiany w prognozie. Wskaźnik średniorocznej inflacji emeryckiej w 2023 roku jest już znany. Sprawdź szczegóły!

📢 Najnowsza lista wycofanych leków! GIF wycofuje ważne leki z całej Polski. Masz je w domu? Natychmiast je usuń! 20.02.2024

Publikujemy listę leków wycofanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Sprawdź najnowszą listę! Jakie leki, wyroby medyczne, produkty lecznicze i suplementy diety zostały wycofane z obrotu? GIF wycofuje leki z całej Polski. Masz je w swojej apteczce? Sprawdź aktualną listę! W jaki sposób Główny Inspektorat Farmaceutyczny dowiaduje się o nieprawidłowościach? Zobacz szczegóły!

📢 Oto jakie emerytury będą w lutym i marcu 2024. Najnowsze wyliczenia brutto i netto. Tyle pieniędzy dostaną emeryci 20.02.2024

Zbliża się termin corocznej marcowej waloryzacji. Emeryci muszą jednak jeszcze chwile poczekać. Takie emerytury będą wypłacane w lutym 2024. Jaka będzie waloryzacja w marcu 2024? Sprawdź, jakie są prognozy waloryzacji. W najbliższych czasie emeryci dostaną dużo wsparcia finansowego. Mamy najnowsze wyliczenia! Sprawdź wyliczenia brutto i netto. Ile pieniędzy dostaną? Sprawdź szczegóły!

📢 Nowy wiek emerytalny dla tych pracowników. Oni mogą się starać o emeryturę pomostową. Kto dostanie pomostówkę? 20.02.2024

Nowy wiek emerytalny w Polsce - nadchodzą duże zmiany od nowego roku? Od 1 stycznia 2024 roku zmienił się przepisy dotyczące przyznawania emerytur pomostowych. Eksperci uważają, że podniesienie wieku emerytalnego będzie konieczne w dłuższej perspektywie czasu i przyniesie więcej korzyści. Kto może skorzystać z emerytury pomostowej? Sprawdź szczegóły!

📢 Te rasy psów są najpiękniejsze. Oto lista najładniejszych ras psów na świecie. Zobacz TOP 10 przepięknych psów w 2024 roku 20.02.2024

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Która rasa psów jest najpiękniejsza? Sprawdź w galerii! Psy są kochane i lojalne. Często uznawane za członka rodziny czworonogi wnoszą wiele uśmiechu i ciepła do naszych domów. Zobacz TOP 10 ras uznawanych za najładniejszych. Pamiętaj, aby przy wyborze psa do adopcji nie kierować się jedynie wyglądem, może się okazać, że pod osłoną pięknego psa kryje się rozrabiaka, któremu będzie trzeba zapewnić odpowiednie warunki do życia.

📢 Od ręki potrzeba 2500 pracowników. Branża offshore u nas lokuje swoje interesy

Podczas wizyty króla Danii prezydent Szczecina oświadczył, że stolica regionu chce być największym hubem offshore’owym basenu Morza Bałtyckiego. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że szanse na jego powstanie są ogromne.

📢 Prace na budowie koszalińskiego dworca PKP nabrały tempa [ZDJĘCIA]

Postępy prac na budowie nowego dworca PKP w Koszalinie. Stary dworzec PKP w Koszalinie praktycznie przeszedł do historii. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Pogański ołtarz? Orał pole i znalazł giganta. Niezwykłe odkrycie na polu pod Kamieniem Pomorskim [ZDJĘCIA]

Aztekowie mieli swoje ołtarze ofiarne, a nasz region ma gigantyczny kamień ofiarny? Jedno jest pewne, to nie tylko natura uformowała kształt kamienia, który zalegał na głębokości 50 centymetrów w okolicach Grabowa (Gmina Kamień Pomorski). Jego powierzchnia wynosi ponad 12 metrów kwadratowych.

📢 Koszalińska Koalicja Obywatelska już z nazwiskami, znamy jej kandydatów na radnych [ZDJĘCIA]

Nowa Lewica weszła do Koalicji Obywatelskiej a jej członkowie też powalczą o mandaty miejskich radnych w Koszalinie. Poznaliśmy wreszcie konkrety. Pozostałe ugrupowania wciąż nie ujawniają swoich list.

📢 Koniec z pieczywem! Te produkty zastąpią chleb, a waga spadnie błyskawicznie. Zobacz najlepsze zamienniki na diecie keto i wielu innych

Jedna prosta zmiana, a takie korzyści! Żeby poczuć się lżej i szybko chudnąć, wystarczy ograniczyć węglowodany. Dotyczy to zwłaszcza takich produktów, jak chleb i bułki. Nie trzeba nawet stosować diety keto czy paleo! Dieta bez pieczywa nie musi być przy tym smutna. Aby nie rezygnować z ulubionych posiłków, wybieraj zamienniki mącznych wypieków. Te produkty to najlepsze opcje zamiast chleba.

📢 Protest rolników w Koszalinie i regionie. Blokady na drogach S11 i S6 już od wtorku [WIDEO]

Od wtorku aż do 27 lutego trwać będzie blokada trasy S11 oraz węzła Gorzebądz na trasie S6 w Koszalinie. Rolnicy protestują i by ich usłyszano uznali, że najlepiej będzie zablokować obie te trasy.

📢 Wysoki poziom rzeki Niezdobnej w Szczecinku. Tak nie było od lat [ZDJĘCIA]

Rzeka Niezdobna w Szczecinku nie bez przyczyny jest nazywana rzeczką, bo zwykle płynie leniwie, przelewając niewielkie ilości wody z jeziora Trzesiecko do Wielimia. Ale nie tej wiosny, czy też jeszcze zimy. Niezdobna, prawidłowo zwana Nizicą, toczy wezbrane nurty niczym górski potok.

📢 Wypadek w okolicach miejscowości Parsowo. Bus zderzył się z samochodem osobowym [ZDJĘCIA]

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 112 i 166.

📢 Droga S6 Koszalin - Słupsk. Trwa budowa obiektów mostowych [ZDJĘCIA]

W naszym regionie trwają prace przy budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku z Sianowa do Słupska. Przyjrzeliśmy się, jak przebiegały one w ostatnich tygodniach.

📢 W weekend turyści tłumnie przyjechali do Międzyzdrojów w poszukiwaniu wiosny [ZDJĘCIA]

Dwa bardzo ciepłe dni w ubiegłym tygodniu (czwartek i piątek) skusiły turystów do przyjazdu nad morze. W miniony weekend po Międzyzdrojach spacerowały tłumy.

📢 30 nowych ofert pracy w Koszalinie. Sprawdź, kogo poszukują pracodawcy

Kogo szukają pracodawcy w Koszalinie? Jakie są warunki zatrudnienia? Ile można zarobić? To wszystko znajdziesz w najnowszych ofertach pracy, które w ostatnich dniach wpłynęły do Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie. Sprawdź!

📢 Futsal Koszalin rozbił spadkowicza z II ligi. Mistrzem Wielim Szczecinek [ZDJĘCIA]

W ostatnim meczu krótkiego sezonu III ligi zachodniopomorskiej w futsalu, Link ETP Futsal Koszalin rozbił Pogoń Połczyn-Zdrój 8:3. Najlepszym zespołem rozgrywek został Wielim Szczecinek.

📢 Imprezowo w koszalińskiej Prywatce. Zobacz ZDJĘCIA z weekendu

Choć karnawał już za nami, to w koszalińskim klubie Prywatka jest mocno imprezowo. W ostatni weekend na tutejszym parkiecie bawiło się wielu mieszkańców Koszalina i okolic. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Światowy Dzień Kota 2024. Zobacz ZDJĘCIA kotów naszych Internautów

17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Postanowiliśmy więc zaprosić więc naszych Internautów do zabawy, by podzielili się z nami zdjęciami swoich kotów. Zobacz te zdjęcia!

📢 Niedzielna giełda w Koszalinie. Co znajdziesz na stoiskach? Sprawdź! [ZDJĘCIA]

Jak co niedzielę na terenach podożynkowych w Koszalinie trwa giełda handlowa. I jak zwykle nie brakuje tu zarówno sprzedających, jak i chętnych do niedzielnych zakupów. Zobacz, co możesz znaleźć na stoiskach.

📢 Śluby w koszalińskim USC kilkanaście lat temu. Zobacz ARCHIWALNE ZDJĘCIA

Jak wyglądały śluby w koszalińskim Urzędzie Stanu Cywilnego w 2009 roku? Postanowiliśmy przypomnieć archiwalne zdjęcia naszych fotoreporterów, którzy towarzyszyli młodym parom w tych wyjątkowych chwilach.

📢 Dworzec w Słupsku. Kloc, szkaradztwo, ale na zmiany jest za późno. Pozostaje pokochać

Nie brakuje emocji wokół planowanej budowy nowego dworca PKP w Słupsku. Choć o gustach się nie dyskutuje, tu ludowymi przysłowiami nikt się nie przejmuje. Nowy dworzec klocem ochrzczony ma grupę przeciwników, która uważa, że projekt został spartaczony.

📢 Bieg Walentynkowy w Koszalinie. Wystartowało prawie 200 osób [ZDJĘCIA]

Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej razem z Fundacją Herkules All Sports zorganizowało w Bieg Walentynkowy. Na różnych dystansach startowały dzieci oraz dorośli.

📢 Karnawałowe imprezowiczki w Prywatce w Koszalinie. Zobacz ZDJĘCIA!

Karnawał już za nami, ale co stoi na przeszkodzie, żeby go jeszcze powspominać? Wybraliśmy więc zdjęcia ze styczniowych i lutowych imprez w Prywatce. Zobaczcie, jakie imprezowiczki bawiły się na karnawałowych imprezach!

📢 Karnawałowe imprezy w klubie Prywatka. Tak bawili się koszalinianie! [ZDJĘCIA]

Karnawał za nami. Zobaczcie, jak w ostatnich tygodniach bawili się mieszkańcy Koszalina na imprezach w Prywatce!

📢 Najlepsze memy na ostatki. Jak twórcy memów widzą zakończenie karnawału? Sprawdź! 16.02.2024

Memy o ostatkach? A dlaczego?! To tak samo dobry temat do żartów, jak każdy inny. Jeśli masz poczucie humoru i lubisz się dobrze bawić, to sprawdź koniecznie wygrane przez nas memy o ostatkach. Uśmiejesz się do łez! Można tu znaleźć żarty zarówno z tych, którzy w ostatki świętują, jak i o tych, którzy wolą zostać w domu.

📢 Najpiękniejsze dziewczyny na imprezach w Prywatce! Tak bawią się koszalinianki [ZDJĘCIA]

Prywatka to jeden z najpopularniejszych klubów w Koszalinie. Nic więc dziwnego, że w każdy imprezowy weekend na parkiecie klubu bawią się tłumy.

📢 Międzynarodowy Zlot Morsów. Miłośnicy zimowych kąpieli opanowali Mielno [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niedziela była już ostatnim z czterech dni Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie. I dopiero tego dnia pogoda dopisała. Choć tak naprawdę uczestnicy zlotu chcieliby mieć śnieg i mróz, a nie 9 stopni Celsjusza powyżej zera.

📢 Rolnicy z całego regionu na kilka godzin zablokowali Koszalin [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piątek był dniem wielkich protestów rolników przeciwko działaniom Uni Europejskiej. Zdaniem organizatorów były to największe protesty ostatnich lat. Już zapowiadają, że to nie koniec. Planują kolejną akcję.

📢 MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zgłoś do nagrody kierowcę, mechanika albo instruktora jazdy. Poleć dobry warsztat, szkołę jazdy lub firmę spedycyjną

Znasz dobrego kierowcę zawodowego? Albo mechanika lub warsztat samochodowy, których możesz rekomendować innym? Wiesz, który instruktor jazdy dobrze przygotowuje do egzaminu i w której szkole jazdy warto zrobić kurs? A może znasz godną polecenia firmę transportową lub spedycyjną? Zgłoś kandydatów do nagród w akcji Mistrzowie Motoryzacji! Na laureatów czekają nagrody, a wśród nich samochód Peugeot 208, wyjazdy na wczasy i nagrody pieniężne!

📢 Stare banknoty warte majątek. Będziesz zaskoczony. Ile kosztują stare i kolekcjonerskie banknoty z PRL-u i nie tylko? 8.01.2024

Pieniądze PRL dla kolekcjonerów. Możesz na nich dużo zarobić. Wartość tych starych banknotów cały czas rośnie. Może masz je schowane w swoim domu? Kolekcjonerzy szukają jak najlepszych okazji, aby zakupić banknoty, które są warte fortunę. Taka jest obecnie jest ich wartość. Sprawdź, od czego ona zależy. Będziesz w szoku! Możesz za nie dostać sporo pieniędzy. Na ich cenę wpływa wiele czynników. Sprawdź szczegóły!

📢 Koszalin 40 lat temu. Niektóre z tych miejsc trudno rozpoznać! [ZDJĘCIA]

Jak wyglądał Koszalin w latach 80-tych? Możecie to sprawdzić na archiwalnych zdjęciach koszalińskiego fotografa Krzysztofa Sokołowa.

📢 Zdjęcia Koszalina z 1999 roku. Zobacz jak wyglądało miasto i jego mieszkańcy

Zobaczcie zdjęcia z Koszalina i regionu z roku 1999. Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądało miasto, jaka była moda oraz jak bardzo zmienił się krajobraz w naszym regionie.

📢 Imprezowa Bajka i piękne kobiety w Mielnie w 2009 roku. Zobacz archiwalne zdjęcia!

Po raz kolejny wracamy pamięcią do imprez w Mielnie. Tym razem specjalnie dla Was odświeżamy zdjęcia z dyskotek w klubie Bajka w sierpniu 2009 roku. Zapraszamy do oglądania fotogalerii!

📢 Osoby o tym imieniu piją najwięcej alkoholu. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia

Według ezoteryków nasze imiona odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Zestawienie powstało na podstawie znaczenia imion i horoskopu. Więcej dowiesz się w naszej galerii. Oto szczegóły!

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!