Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Prawo jazdy: Egzamin zdać może każdy

Joanna Boroń [email protected]
Jarosław Bubnowicz na tle wyjątkowego auta, którym jeżdżą kursanci – samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów. – Ostatnio uczyła się na nim 67-letnia kursantka. Zdała za pierwszym razem – mówi Jarosław Bubnowicz. – To żadna tajemnica, że łatwiej zdać na aucie z automatyczną skrzynia biegów. Odpada wówczas ważny element: zgranie sprzęgła, gazu i hamulca.
Jarosław Bubnowicz na tle wyjątkowego auta, którym jeżdżą kursanci – samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów. – Ostatnio uczyła się na nim 67-letnia kursantka. Zdała za pierwszym razem – mówi Jarosław Bubnowicz. – To żadna tajemnica, że łatwiej zdać na aucie z automatyczną skrzynia biegów. Odpada wówczas ważny element: zgranie sprzęgła, gazu i hamulca. Fot. Joanna Krężelewska
Szkoły nauki jazdy. To na szkołę jazdy Jarosława Bubnowicza oddaliście jak na razie najwięcej głosów. Patrząc na dotychczasowe wyniki głosowania można stwierdzić, że tam uczyć się warto.

Oceń szkoły jazdy

Oceń szkoły jazdy

Przypominamy o naszym plebiscycie, w którym oceniamy szkoły jazdy. Oddaj swój głos - pomóż innym wybrać szkołę. Na razie najwięcej waszych głosów zebrała szkoła Jarosława Bubnowicza z Koszalina. Czy rzeczywiście jest najbardziej godna polecenia? Szkoły nauki jazdy, które znalazły się w naszym zestawieniu (lista na www.gk24.pl/auto) otrzymały numery porządkowe, by ułatwić Wam oddanie głosu.
To proste - wystarczy na numer 71466 wysłać SMS-a o treści SJK.xx (xx to numer porządkowy szkoły z listy). Swój głos możecie tez oddać wypełniając kupon. A na Wasze głosy czekamy do 22 sierpnia do północy.

- Każdy może zdać egzamin, o ile poświęci na naukę odpowiednio dużo czasu - mówi Jarosław Bubnowicz. - Może i są tacy, którzy za nic w świecie nie powinni jeździć autem, ale w swojej 19-letniej karierze jeszcze na kogoś takiego nie trafiłem - dodaje.

Jego zdaniem, to że w Polsce egzaminy zdaje się za "entym" razem to wynik wysokich wymagań egzaminatorów i pieniędzy.

Każdy chce jak najmniejszym kosztem zrobić prawo jazdy. Tymczasem zapisane w przepisach 30 godzin jazdy, to dla niektórych zdecydowanie za mało.

Nie bez znaczenia jest też stres. Co radzi swoim kursantom przed egzaminem? - Staramy się tłumaczyć, że egzamin nie jest straszny. I że egzaminator to też człowiek, który tylko wykonuje swoją pracę. One nie zamierza utrudniać, ale też nie zamierza ułatwić. Trzeba być dobrze przygotowanym i starać się zachować spokój.

Przygotować do prawdziwego egzaminu mają egzaminy wewnętrzne, które w szkole Bubnowicza są przeprowadzane według standardów egzaminów państwowych.

Co wyróżnia jego szkołę? - Według mnie życzliwe podejście do kursantów, oraz skuteczność - odpowiada - Mamy wielu zadowolonych uczniów. Bardzo nas ciesz każdy telefon, lub SMS z informacją, że "egzamin zaliczony".

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!