Przebudzenie po przerwie. Energa AZS Koszalin - KPR Jelenia Góra 33:23 [wideo]

red
Szczypiornistki Energi AZS Koszalin odniosły ważne zwycięstwo.
Szczypiornistki Energi AZS Koszalin odniosły ważne zwycięstwo. kamera djas
Szczypiornistki Energi AZS Koszalin pokonały na swoim parkiecie KPR Jelenia Góra 33:23.

Początek spotkania nie zapowiadał tak pewnego zwycięstwa gospodyń. To zawodniczki z Jeleniej Góry lepiej weszły w mecz i prowadziły już nawet różnicą czterech bramek. Energetyczne zdołały odrobić straty, jednak w końcówce tej części ponownie miały olbrzymie problemy ze skutecznością i znów musiały gonić rywalki. KPR zszedł na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron koszalinianki ruszyły do odrabiania strat. W 37. minucie na tablicy wyników pojawił się wynik remisowy i od tej chwili przewaga podopiecznych Anity Unijat nie podlegała dyskusji.

Energa AZS Koszalin – KPR Jelenia Góra 33:23 (14:16)