Przegrany sparing Gwardii Koszalin z trzecioligowcem [ZDJĘCIA]

Pierwszy mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali piłkarze czwartoligowej Gwardii Koszalin.

Na koszalińskim euroboisku Gwardia uległa beniaminkowi III ligi, Kluczevii Stargard 1:3 (0:1). Goście objęli prowadzenie już w 5. minucie, gdy niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Daniel Wojciechowski.

Wyrównanie padło w 65. minucie. W dużym zamieszaniu podbramkowym po stałym fragmencie gry, piłkę do siatki skierował Mateusz Wróblewski. Remis 1:1 utrzymał się do 84. minuty. W końcówce koszalińska drużyna popełniła kilka prostych błędów w obronie. Dwa z nich wykorzystał Jakub Kuzio, zapewniając wygraną Kluczevii.