Przygnębiający początek. Drawa wciąż bez wygranej

kmb
Pechowa okazała się dla Drawy 13. kolejka rozgrywek, w której ekipa z Dębna już po 35 minutach wygrywała 4:0.

Podopieczni Andrzeja Pedrycza przez pierwszą część spotkania byli bezsilni, a fatalne błędy w defensywie bezwzględnie wykorzystywali goście.

Bramki drawszczanie tracili głównie przez straty w środku pola. Rywale oddali pięć strzałów na bramkę w pierwszej połowie, z czego aż cztery okazały się skuteczne. I choć po zmianie stron Drawa próbowała gonić wynik, to ostatecznie zabrakło sił, szczęścia i czasu, by odwrócić losy rywalizacji drużyn zamykających ligową stawkę.

Drawa Drawsko Pom. - Dąb Dębno 3:4 (1:4)
Bramki: 0:1 Laska (3.), 0:2 Laska (7.), 0:3 Jackowski (27.), 0:4 Wahidi (35.), 1:4 Owedyk (45.), 2:4 M. Bany (67.), 3:4 Witkowski (80.).
Drawa: Zdziarski (46. Piłat) - M. Bany, Kudriawcew, Pedrycz, Wyrzykowski, Tkacz (68. Masłowski), Owedyk, Witkowski, Hańczak (28. Walkiewicz), I. Bany (86. Szczerba), Kwiatkowski.