Puchar Polski: Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 2:5 (1:3) [zdjęcia]

W meczu 1/16 Pucharu Polski na szczeblu KOZPN beniaminek IV ligi, Bałtyk Koszalin, wygrał w Darłowie z występującą klasę niżej Darłovią 5:2 (3:1).

Mecz Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin

Zwycięzcy awansowali do kolejnej rundy, pokonani zakończyli przygodę z PP.

Darłovia objęła w tym meczu prowadzenie po strzale Damiana Dryjera, ale już minutę później Bałtyk odrobił straty, a w ostatnich 10. minutach pierwszej połowy wypracował sobie dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron goście powiększyli jeszcze rozmiary wygranej.

Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 2:5 (1:3)
1:0 Dryjer (10.), 1:1 Wiśniewski (11.), 1:2 Rakowski (35.), 1:3 Lewandowski (43.), 1:4 Kazimierowicz (69.), 2:4 Duszkiewicz (79. samob.), 2:5 Rząsa (88.). Czerwona kartka: Sawa (70. druga żółta).

Darłovia: Śliwiński - Ryfa, Wiernicki, Borowski, Sawa, D. Wierzbowski, Dryjer (80. Kasprzykowski), Maciąg, Hinc (70. Piwko), Kosiarski (80. Jazowski), Jakubowski (59. Łańko).
Bałtyk: Dulewicz - Załoga, Bany (54. Kułaga), Duszkiewicz, Gzubicki, Rakowski, Szymański, Kazimierowicz (76. Czaja), Lewandowski (49. Kupisz), Wiśniewski, Rząsa.