Puchar Polski KOZPN: Rezerwy Bałtyku lepsze od trzecioligowca [zdjęcia]

Olbrzymią niespodzianką zakończył się mecz 1/4 finału Pucharu Polski KOZPN w Koszalinie.
Puchar Polski KOZPN: Bałtyk II Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 4:1

Grający w okręgówce (grupa północ), złożony z juniorów zespół rezerw Bałtyku Koszalin rozbił 4:1 broniącą pucharu, trzecioligową Kotwicę Kołobrzeg. Po 90 minutach spotkania było 1:1.

W drugiej połowie dogrywki Karol Sochaj potrzebował 11 minut, by skompletować klasycznego hattricka. Warto dodać, że dwa ostatnie gole niespełna 18-letni piłkarz zdobył, gdy Bałtyk II grał w "10", po wykluczeniu strzela pierwszej bramki, Pawła Florkiewicza.

Bałtyk II Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 4:1 (0:1)
0:1 Kowal (26.), 1:1 Florkiewicz (70.), 2:1, 3:1 i 4:1 Sochaj (106., 111., 117.). Czerwona kartka: Florkiewicz (107., druga żółta).

Bałtyk: Łazarewicz - Błaszczyk, Śledź, Krauze (46. Czenko), Matejek, Chmielewski (68. Hamer), Szocik, Sochaj, Kamiński (100. Szostak), Florkiewicz, Jaworski (46. Łysiak).

Kotwica: Waśków - Chruściński, Stankiewicz, Żdanow, Wesserling, Zejfer (91. Pietras), Parzy, Skórecki, Biegański, Włodarczewski (65. Rydzak), Kowal (65. Marciniak).