Regionalna Gimnazjada. Koszalińska dziewiątka górą

sxc.hu
Reprezentacje sześciu szkół rywalizowały w Gimnazjum nr 2 w Szczecinku w finale regionalnym Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców.

Po eliminacjach rozegrano mecze o poszczególne lokaty. W finale Gimnazjum nr 9 Koszalin pokonało Gim. Postomino 18:12. Trzecią pozycję zajęli szczypiorniści z Gim. nr 2 Białogard, a czwartą Gim. Połczyn-Zdrój.

Na miejscach 5-6 uplasowały się drużyny Gim. nr 2 Szczecinek i Gim. Mielno. Najlepszym zawodnikiem turnieju został bramkarz Łukasz Wyszyński ze zwycięskiej drużyny. Obaj finaliści szczecineckiego turnieju zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich.