Remis i porażka Bałtyku Koszalin w sparingach [ZDJĘCIA]

Piłkarze trzecioligowego Bałtyku Koszalin rozegrali dwa kolejne mecze kontrolne.Pierwsze sobotnie spotkanie, z innym trzecioligowcem Świtem Skolwin, zakończyło się przegraną Bałtyku 0:1 (0:0). W drugiej połowie prowadzeni przez byłego trenera Bałtyku,Wojciecha Polakowskiego, goście wykorzystali jedną z kilku dogodnych sytuacji i pokonali Oskara Pogorzelca. Bramkarz Bałtyku był jednym z jaśniejszych punktów zespołu, skutecznie interweniując w kilku innych sytuacjach. W drugim spotkaniu Bałtyk zremisował z czwartoligowym Raselem Dygowo 2:2 (0:0). Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, po strzałach Konrada Zimnickiego i Marcela Ziemanna. Rasel odpowiadał golami Norberta Kornagi i Andrzeja Wojciechowskiego. Od wtorku piłkarzy Bałtyku czeka obóz dochodzeniowy. Zobacz także Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz Jacek Wójcik
Piłkarze trzecioligowego Bałtyku Koszalin rozegrali dwa kolejne mecze kontrolne.

Pierwsze sobotnie spotkanie, z innym trzecioligowcem Świtem Skolwin, zakończyło się przegraną Bałtyku 0:1 (0:0). W drugiej połowie prowadzeni przez byłego trenera Bałtyku,Wojciecha Polakowskiego, goście wykorzystali jedną z kilku dogodnych sytuacji i pokonali Oskara Pogorzelca. Bramkarz Bałtyku był jednym z jaśniejszych punktów zespołu, skutecznie interweniując w kilku innych sytuacjach.

W drugim spotkaniu Bałtyk zremisował z czwartoligowym Raselem Dygowo 2:2 (0:0). Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, po strzałach Konrada Zimnickiego i Marcela Ziemanna. Rasel odpowiadał golami Norberta Kornagi i Andrzeja Wojciechowskiego. Od wtorku piłkarzy Bałtyku czeka obóz dochodzeniowy.