Remis Victorii SP 2 z Raszynem

kmb
Pierwszy punkt od dziewięciu spotkań zainkasowały piłkarki Victorii SP 2 Sianów. W 11. kolejce bezbramkowo zremisowały z KS Raszyn.

Gospodynie w poprzedniej rundzie pokonały na wyjeździe ekipę z Raszyna 3:0 i było to ich ostatnie ligowe zwycięstwo. Od końcówki sierpnia minęło więc bardzo dużo czasu od kolejnej zdobyczy punktowej.

Sianowianki od pierwszych minut zagrały va banque. Trener Bielecki przesunął defensorkę Agnieszkę Pencherkiewicz do pomocy, by wykorzystać jej szybkość przy atakowaniu. Ten ruch mógł się zemścić, bo drużyna gości miała prze z to więcej szans na skuteczne kontrataki. Szczęśliwie dla Victorii SP 2 żaden z tych ataków - choć momentami było gorąco - nie skończył się straceniem gola.

Po wyrównanej pierwszej odsłonie sianowianki zaatakowały z większym animuszem, choć już bez ryzykownych ruchów taktycznych. W 60. minucie, po dośrodkowaniu Malwiny Grzelak, najlepszą okazję w meczu zmarnowała Laura Krupienko, która przeniosła piłkę tuż nad poprzeczką. W 65. minucie Grzelak trafiła nawet do siatki, ale sędzina dopatrzyła się spalonego.

Victoria SP 2 Sianów - KS Raszyn 0:0
Victoria SP 2: Chwastek - Buszowiecka, Pencherkiewicz, Struszczyk, Pietras, Pawłowska, Krupienko, Trzeciak, Wodarczyk (78. Malinowska), Grzelak, Saganowska.