Rewanż Sokoła. Kotwica pokonana w Kołobrzegu

13 marca, w meczu rundy zasadniczej III ligi, Kotwica Kołobrzeg rozbiła na wyjeździe 5:1 Sokoła Kleczew. W sobotę rywale wzięli rewanż na kołobrzeskim stadionie, zwyciężając 2:1 (1:1).

Był to mecz na szczycie trzecioligowej grupy B (o miejsca 9-22). Po tym spotkaniu prowadzenie w niej objął Sokół.

Goście obydwa gole zdobyli po rzutach wolnych. W pierwszej połowie zagranie z głębi pola na celną główkę zamienił Mateusz Cegiełka, a po zmianie stron bezpośrednio z wolnego trafił Dominik Chromiński. Kotwica do przerwy zdołała odrobić straty za sprawą Łukasza Staronia. Na drugie trafienie gości już nie znalazła odpowiedzi.

Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. W 83. minucie drugi raz w meczu żółtą - i w efekcie czerwoną - kartkę zobaczył Janusz Gancarczyk i przedwcześnie musiał opuścić murawę. Pięć minut później czerwień zobaczył także trener gości Mariusz Bekas.

Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1:2 (1:1)
0:1 Cegiełka (10.), 1:1 Staroń (33.), 1:2 Chromiński (64.).