Rocznicowy turniej piłki nożnej w Złocieńcu

W ramach obchodów 64. rocznicy powrotu Ziemi Złocienieckiej do Macierzy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Złocieńcu zorganizował Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchary Burmistrza Miasta i Gminy.

Udział w nim wzięły reprezentacje złocienieckich szkół podstawowych. Turniej był podzielony na trzy kategorie: chłopcy klasy I-IV, chłopcy klasy V-VI. dziewczęta. Zwyciężyła ta szkoła która zdobyła łącznie z wszystkich kategorii najwięcej punktów.

W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce wywalczyła SP 1 przed SP 2 i SP 3. "Królem strzelców" turnieju został Rafał Jandziszak (SP 1), zdobywca 8 goli. Otrzymał za to okolicznościową statuetkę.