Rosa Radom - AZS Koszalin po dwóch kwartach 51:33. Relacja radiowa na żywo

red
Rosa Radom – AZS Koszalin. Relacja radiowa na żywo
Rosa Radom – AZS Koszalin. Relacja radiowa na żywo archiwum
Po 20 minutach spotkania w Radomiu Akademicy przegrywają z tamtejszą Rosą 33:51.

AZS bez wiary po pierwszej połowie

Żeby myśleć jeszcze o czymkolwiek w tym sezonie, koszalinianie muszą dziś wygrać z Rosą. I początek spotkania pokazał, że są tego świadomi. Zaczęli bardzo dobrze, a nie do zatrzymania pod koszem był Ivan Radenovi, który zdobył 9 punktów w pierwszej połowie. Po kilku minutach gospodarze jednak szybko się otrząsnęli i głównie dzięki szybkim atakom wyszli na prowadzenie, kończąc kwartę wynikiem 25:18.

Broadcast live streaming video on Ustream

Na początku drugich 10 minut gospodarze jeszcze zwiększyli przewagę do 12 punktów. W połowie kwarty Akademicy znów się przebudzili i głównie za sprawą Krzysztofa Szubargi i Qyntela Woodsa doszli rywali na cztery oczka. Wystarczyły jednak niespełna dwie minuty i Mike Taylor, żeby radomianie nie tylko odzyskali przewagę, ale jeszcze ją zwiększyli. Bezradni i zniechęceni koszalinianie już tylko obserwowali, jak gospodarze zdobywają kolejne punkty, tylko od czasu do czasu rewanżując się celnym rzutem. W efekcie do przerwy Rosa prowadzi z AZS 51:33.