Rowery z Konikowa na każdą okazję. Miejskie, górskie i szosowe. Niezawodne i w pełni przygotowane do jazdy w różnych warunkach

Materiał promocyjny Sklep Twoje Rowery
Sklep Twoje Rowery w Konikowie powstał z myślą o tych, którzy marzą o bezpiecznym i wygodnym rowerze. Szeroki asortyment sprawia, że w odpowiedni i spełniający oczekiwania rower można zaopatrzyć całą rodzinę.

O dużym zainteresowaniu kupnem rowerów mówiła nam Magdalena Sobolewska, właścicielka sklepu. - W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne i przede wszystkim dobre jakościowo rowery, które cieszą się niemałym powodzeniem. To firma rodzinna, która ma już kilkuletnie doświadczenie. Wszystkie rowery sprowadzamy z Niemiec, a naszym dostawcą jest firma KS Cycling – usłyszeliśmy od właścicielki.

Sklep od samego początku prowadzi zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną. Posiada dużą bazę rowerów dobrej klasy z gwarancją służby na lata. Klienci mogą wybierać i przebierać, m.in. w rowerach górskich, przystosowanych do jazdy po trudniejszych szlakach. To pojazdy, które mają często amortyzator z przodu lub pełne zawieszenie z przodu i z tyłu. Rowery te mają unikatowy kształt i ciekawe elementy przyciągające wzrok, są eleganckie i wytrzymałe.

- Sporo osób szuka w ostatnim czasie właśnie tych rowerów. Góral z dużymi kołami jest u nas często poszukiwany, a jest ich na rynku ograniczona ilość – zaznacza Magdalena Sobolewska.

Miłośnicy dalekich rowerowych wojaży znajdą dla siebie świetnie zaprojektowane rowery szosowe. Z kolei osoby, które chcą się przemieszczać po krótkich dystansach po mieście, np. dojeżdżając do pracy, mogą wybierać w bogatej ofercie rowerów miejskich. Ponadto są też rowery dziecięce. Co ważne, sklep proponuje atrakcyjne ceny zakupu.

– Mamy klientów, którzy bardzo często do nas wracają mówiąc, że kupują u nas kolejny rower dla swojej rodziny. Są bardzo zadowoleni z poprzedniego zakupu, tłumaczą że rower spełnia ich potrzeby. Taka opinia jest dla nas bardzo ważna i potwierdza, że klienci nas doceniają – tłumaczy pani Magdalena. – Przychodzą też klienci z polecenia.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, które rowery są najchętniej kupowane. Jak mówi właścicielka sklepu wszystko zależy od konkretnej osoby. – Niektóre klientki szukają kobiecego roweru miejskiego, na którym można jeździć nawet w spódnicy. Często dokupują do niego koszyk. Taki rower doskonale sprawdzi się, gdy jedziemy na zakupy lub chcemy tam załadować inne ważne rzeczy, np. damską torebkę. Wiele osób kupuje też rowery górskie, a część klientów decyduje się na rowery trekkingowe, jako najbardziej uniwersalne. Takie rowery sprawdzą się na dłuższych wycieczkach, zarówno w terenie, jak i na asfalcie – dodaje nasza rozmówczyni.

Dla fanów bardziej wyczynowej jazdy w asortymencie sklepu Twoje Rowery są popularne BMX-y. Te rowery świetnie się sprawdzą przy różnego rodzaju sztuczkach i trikach, kiedy będziemy na torze lub w parku. Ciekawym wyborem są też rowery typu cruiser z wygodnym siodełkiem i szeroką kierownicą. Znajdziemy tu połączenie plażowego hawajskiego stylu z dobrym wyposażeniem i gwarancją komfortowej jazdy.

Na klientów sklepu czeka co najmniej kilkadziesiąt złożonych modeli, które można zakupić od ręki i kilkaset kolejnych rowerów w kartonach. Jeśli dany model jest dostępny, to składany jest zazwyczaj w ciągu doby. To dlatego, że przy sklepie znajduje się także serwis rowerowy, który nie tylko przygotowuje rowery do sprzedaży, ale zajmuje się też przeglądami i naprawą jednośladów. Terminy oczekiwania na naprawę, w porównaniu z innymi serwisami, nie są długie.

– Najczęściej rower jest gotowy do odbioru w ciągu tygodnia. Chyba że trzeba zamówić dodatkowe części, wtedy ten czas nieco się wydłuża – mówi pani Magdalena.

Właścicielka sklepu potwierdza, że rowery są dziś w społeczeństwie bardzo pożądane. - Od pewnego czasu zauważamy zdecydowanie wzmożony ruch w sprzedaży. Rośnie liczba ścieżek rowerowych. Poza tym ludzie w obecnych czasach potrzebują po prostu różnego rodzaju aktywności. Rower dostarczy nam nie tylko korzyści zdrowotnych i pomoże poprawić kondycję. To także plusy ekonomiczne, zamieniając np. samochód na rower, dbamy o środowisko – mówi pani Magdalena, która zaprasza na swoją stronę internetową twoje-rowery.pl, gdzie udziela także niezbędnych wskazówek i porad.

TWOJE-ROWERY.PL

Konikowo 63c,

76-024 Konikowo

kontakt@twoje-rowery.pl

Tel.: 662 039 999

Godz. Otwarcia:

Pn.-śr., pt. – 9:30 – 17:30

Czw. 8:00 – 16:00

Sb. 12:30 – 15:30

Dodaj ogłoszenie