Serie A. SPAL tylko remisuje, a Arkadiusz Reca pudłuje (WIDEO)

AIP
brak
W poniedziałek dokończono trzynastą kolejkę Serie A. SPAL mierzyło się z Genoą, bezpośrednim rywalem do walki o utrzymanie. Mecz na Stadio Paolo Mazza zakończył się remisem 1:1. Wynik mógł być inny, ale doskonałej okazji do strzelenia gola nie wykorzystał Arkadiusz Reca.

To był mecz, który miał namieszać w dolnych rejonach tabeli włoskiej Serie A. Ekipy SPAL i Genoi źle zaczęły sezon i zajmują - odpowiednio 18. i 19. miejsce w tabeli.

SPAL jest przedostatnie, ale Arkadiusz Reca nie traci miejsca w składzie. Wypożyczony z Atalanty Bergamo lewy obrońca łapie w tym sezonie wiele minut, a jego powołania i gra w reprezentacji nie są już przyczyną sporów ekspertów. W bieżących rozgrywkach uzbierał już 851 minut na włoskich boiskach. Łącznie z dziewięćdziesięcioma, które zagrał w poniedziałek z Genoą. Mógł je wykorzystać lepiej, gdyby z bliskiej odległości trafił do siatki jeszcze w pierwszej połowie.

Skrót spotkania SPAL - Genoa 1:1. Pudło Recy od (1:04)

Do przerwy goli nie było. Dziesięć minut po zmianie stron karnego wykorzystał Andrea Petagna, a dwie minuty później goście z Genui odpowiedzieli golem Stefano Sturaro. Podział punktów sprawił, że obie drużyny pozostały na miejscach spadkowych.