Siatkarska Liga Mistrzyń w Koszalinie. Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3 [ZDJĘCIA, WIDEO]

kmb
W koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej miała miejsce inauguracja rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Chemik Police zmierzył się z CSM Bukareszt. Mistrzynie Polski okazały się gorsze od mistrzyń Rumunii, przegrywając 1:3. Policzanki przez większą część spotkania stanowiły tło dla rywali. A jeden urwany set wynikał bardziej ze zrelaksowanej postawy drużyny CSM, niż z dobrej gry Chemika. O szybsze bicie serca siatkarki Chemika przyprawiły kibiców w czwartym secie. Problem z kończeniem ataku oraz nadziewani się na solidny blok rywalek sprawiły, że to Rumunki mogły cieszyć się ze zwycięstwa.A w dalszej fazie LM nie będzie łatwiej, wręcz przeciwnie. W grupie E Bukareszt miał być drużyną najmniej doświadczoną i teoretycznie najsłabszą. Kolejne zespoły z tej grupy, Fenerbahce Stambuł i Dynamo Moskwa, to przecież na europejskiej arenie prawdziwi potentaci. O niespodzianki w meczach z nimi Chemik postara się już w szczecińskiej hali Netto Arena.Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3 (19:25, 16:25, 25:16, 22:25)Chemik: Ogbogu, Chojnacka, Busa, Grajber, Mirković, Stysiak, Krzos (libero) - Pleśnierowicz, Grejman,M. Łukasik, J. Łukasik, Mędrzyk. Hala w Koszalinie
W koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej miała miejsce inauguracja rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Chemik Police zmierzył się z CSM Bukareszt.

W koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej miała miejsce inauguracja rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Chemik Police zmierzył się z CSM Bukareszt. Mistrzynie Polski okazały się gorsze od mistrzyń Rumunii, przegrywając 1:3. Policzanki przez większą część spotkania stanowiły tło dla rywali. A jeden urwany set wynikał bardziej ze zrelaksowanej postawy drużyny CSM, niż z dobrej gry Chemika. O szybsze bicie serca siatkarki Chemika przyprawiły kibiców w czwartym secie. Problem z kończeniem ataku oraz nadziewani się na solidny blok rywalek sprawiły, że to Rumunki mogły cieszyć się ze zwycięstwa.

A w dalszej fazie LM nie będzie łatwiej, wręcz przeciwnie. W grupie E Bukareszt miał być drużyną najmniej doświadczoną i teoretycznie najsłabszą. Kolejne zespoły z tej grupy, Fenerbahce Stambuł i Dynamo Moskwa, to przecież na europejskiej arenie prawdziwi potentaci. O niespodzianki w meczach z nimi Chemik postara się już w szczecińskiej hali Netto Arena.

Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3 (19:25, 16:25, 25:16, 22:25)
Chemik: Ogbogu, Chojnacka, Busa, Grajber, Mirković, Stysiak, Krzos (libero) - Pleśnierowicz, Grejman,M. Łukasik, J. Łukasik, Mędrzyk.