Siatkówka > Grały drużyny młodzieżowe z regionu

Kolejne mecze o mistrzostwo województwa rozgrywały młodzieżowe drużyny siatkarzy.

Juniorzy UKS OPP Powiat Kołobrzeski pokonali Żak Pyrzyce 3:0 (25:21, 25:17, 25:21). Dwa pierwsze sety przebiegały pod dyktando gospodarzy, którzy przeważali w każdym elemencie gry. Dopiero w trzecim zespół z Pyrzyc zdołał uzyskał przewagę, ale znakomita zmiana Tomasza Ręczkowskiego (4 punkty z zagrywki) i dobra gra blokiem pozwoliły gospodarzom odrobić straty i wygrać do 21.

Udanie sezon zainaugurowali siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój. W meczu 2. kolejki pokonali u siebie Spływ Łobez 3:0 (21, 14, 12). Na wyróżnienie w zespole gospodarzy zasłużył środkowy Mateusz Olejnik. Natomiast w zaległym meczu z 1. kolejki podopieczni trenera Wojciecha Halca pokonali niespodziewanie na wyjeździe, po bardzo zaciętej końcówce, zespół Żaka Pyrzyce 3:2 (-18, -22, 15, 17, 14). W tym meczu na wyróżnienie zasłużył cały zespół za konsekwentną grę w bloku i zagrywce.

Kadeci Stoczni M&W Darłowo rozegrali mecz w Szczecinku z miejscowym Gryfem i wygrali w trzech setach (14, 17, 17). W meczu tym wyróżnił się libero zespołu gości Adrian Kowalczuk oraz atakujący Maciej Michalski.