Siła rezerwowych. Arkadia gromi Drawę

W 14. kolejce rozgrywek niespodzianki nie było. Arkadia rozgromiła Drawę na własnym terenie. Co ciekawe jednak, mecz zaczął się źle dla gospodarzy, bo ci stracili gola po niedokładnym wybiciu piłki przez bramkarza i znakomitym refleksem Mateusza Owedyka. Ten, widząc wysuniętego gokipera, bez namysłu uderzył na bramkę, a piłka przeleciała niemal pół boiska i wpadła do siatki. Stadiony świata.

Potem jednak na murawie coraz mocniej zaczęła odznaczać się obecność podopiecznych Łukasza Korszańskiego. O ile w pierwszej połowie udało im się doprowadzić do remisu, o tyle po zmianie stron Drawa została niemal całkowicie zdominowana. Duża w tym zasługa zmienników, m.in. Wojciecha Terleckiego. Ten, wprowadzony po przerwie, zanotował klasycznego hat-tricka.

Arkadia Malechowo - Drawa Drawsko Pom. 6:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Owedyk (5.), 1:1 M. Sydoruk (29.), 2:1 Terlecki (47.), 3:1 P. Sydoruk (50.), 4:1 Terlecki (54.), 5:1 P. Sydoruk (85.), 6:1 Terlecki (87.).
Arkadia: Kalkowski - Rogala, Bieniek, Cygan, Kalinowski (76. Kowalski), Sorbian, M. Sydoruk, Zawolik (58. Wólczyński), Komorowski (46. Terlecki), Stępniak (66. Brzeziński), P. Sydoruk.
Drawa: Piłat - I. Bany, M. Bany, Hańczak (85. Wawruniak), Kudriawcew, Kwiatkowski, Marcinkowski (73. Komincz), Owedyk, Pedrycz, Szczerba (70. Tkacz), Walkiewicz.