Siłacz z Białogardu wrócił do Polski z medalem

Grzegorz Galant
Dobrze wszystkim znany białogardzki siłacz słynący z pobitych rekordów Guinnessa, kilka dni temu wziął udział w Mistrzostwach Europy Strongman U105 2017, które odbyły się na Ukrainie w mieście Arabat Spit.Przemysław Marczewski bo o nim tu mowa kilkakrotnie zaprezentował bardzo wysoki poziom swoich umiejętności.Jego próby bicia rekordów zawsze były połączone z pomocą dla chorych dzieci, na co dzień twardziel o wielkim sercu.Marczewski reprezentował Polskę ramie w ramie z przedstawicielami takich krajów jak Gruzja, Słowacja, Czechy, Ukraina, Litwa, Łotwa czy Niemcy. Do walki o tytuł siłacza stanęło 12 zawodników.Po morderczych konkurencjach udało się wyłonić trzech najlepszych a wśród nich nasz białogardzianin.I miejsce zajął reprezentant Czech, II miejsce uzyskał zawodnik z Ukrainy natomiast III miejsce na podium zajął przedstawiciel Polski Przemysław Marczewski.Za zajęcie III miejsca białogardzianin zdobył brązowy medal oraz statuetkę, która jak sam nam powiedział, do lekkich nie należy i waży 3,3 kg.Zobacz także Magazyn Sportowy GK24 - 3 lipca 2017 nadesłane
Dobrze wszystkim znany białogardzki siłacz słynący z pobitych rekordów Guinnessa, kilka dni temu wziął udział w Mistrzostwach Europy Strongman U105 2017, które odbyły się na Ukrainie w mieście Arabat Spit.