Siłacze Rufiana Jankowo w czołówce na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]

Krzysztof Marczyk
Krzysztof Marczyk
Memoriał im. Stanisława Sitarka w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu przyniósł sukcesy zawodnikom z naszego regionu.
Memoriał im. Stanisława Sitarka w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu przyniósł sukcesy zawodnikom z naszego regionu. Rufian Jankowo
W Polkowicach (woj. dolnośląskie) odbył się 3. Memoriał im. Stanisława Sitarka w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu. Siłacze Rufiana Jankowo mocno zaznaczyli swoją obecność na tej imprezie.

Ponad 30 zawodniczek i zawodników rywalizowało w kategoriach open kobiet, open junior do 19 lat oraz open senior, bez podziału na kategorie wagowe. Nasz region reprezentowali siłacze ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo: Mariusz Rufkiewicz i Mateusz Rufkiewicz.

- W wyciskaniu sztangi leżąc świetnie się spisał Mateusz Rufkiewicz, który po wyciśnięciu sztangi ważącej 190 kg zajął 2. miejsce w kategorii open senior - informują Rufianowcy.

- W tej samej kategorii Mariusz Rufkiewicz zajął 8. miejsce z wynikiem 150 kilogramów.

W martwym ciągu walka o podium toczyła się niemal do ostatniego podejścia i tu znów swoją siłę pokazał Mateusz Rufkiewicz. Po wciągnięciu ciężaru 260 kg zajął 1. miejsce w kategorii open senior. Mariusz Rufkiewicz po zaliczeniu 230 kg zajął 5. miejsce.

Aleksander Śliwka - Orlen

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie