Silna reprezentacja południa regionu

    Silna reprezentacja południa regionu

    Jacek Wójcik

    Głos Koszaliński

    Głos Koszaliński

    Bramkarz Drawy Drawsko Pomorskie Marcin Kaczmarczyk jest na liście kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Roku.

    Bramkarz Drawy Drawsko Pomorskie Marcin Kaczmarczyk jest na liście kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Roku. ©Jacek Wójcik

    Do 27 grudnia br. do godziny 18.00 można przysyłać kupony ze swoimi typami, a na SMS-y czekać będziemy do północy 3 stycznia 2014 roku.
    Bramkarz Drawy Drawsko Pomorskie Marcin Kaczmarczyk jest na liście kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Roku.

    Bramkarz Drawy Drawsko Pomorskie Marcin Kaczmarczyk jest na liście kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Roku. ©Jacek Wójcik

    Do wielkiego finału zbliża się tegoroczny plebiscyt naszej redakcji na Sportowy Sukces 2013 Roku. Przypomnijmy, że głosowanie rozpoczęło się 2 grudnia, a listy kandydatów zamknęliśmy 10 dni później.
    Najpopularniejszych wybieramy jak co roku w sześciu kategoriach: Sportowiec Roku, Sportowiec Roku - Sport Młodzieżowy, Trener Roku, Drużyna Roku, Impreza Roku oraz w nowej kategorii Sportowiec Roku - Sporty Walki. Listy kandydatów dostępne są na stronie internetowej plebiscytu (www.gk24.pl/sportowiec).

    Bogaty w sukcesy rok mają za sobą m.in. przedstawiciele sportów walki (KSW Szczecinek, ULKST Borne Sulinowo, Technik Świdwin), lekkoatleci (MKL Szczecinek, Pomerania Szczecinek, ULKS Barwice), jeźdźcy (Coval i Gryf Biały Bór), młodzi kajakarze (Hubertus Biały Bór) czy piłkarze (znakomite wyniki w III lidze Drawy Drawsko Pomorskie). Piłkarze Drawy i unihokeiści z WSU Wierzchowo odnosili sukcesy zespołowe.


    Za osiągnięciami zawodników i drużyn stoi praca wykonana przez trenerów. W gronie nominowanych są m.in. Piotr Augustyniak (WSU), Tomasz Grzegorczyk i Łukasz Woźniak (Drawa), Dorota Kwaśniewska (Hubertus), Krzysztof Pajewski (KSW) czy Dariusz Skiba (ULKST).

    Na liście imprez sportowych są Bieg im. Winanda Osińskiego i Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Ulicznej w Szczecinku, MP w taekwondo olimpijskim w Bornem Sulinowie oraz zawody międzynarodowe w WKKW w Białym Borze. Szczecinek był też jedną z aren piłkarskiego turnieju UEFA do lat 16.

    Zachęcamy do głosowania na zawodników, trenerów, zespoły i imprezy. Dodajmy, że podsumowanie plebiscytu nastąpi 18 stycznia 2014 r. podczas Wielkiej Gali Sportu w Koszalinie. Laureatów poznamy w Teatrze Variete Muza.

    Żeby oddać głos przez SMS należy wysłać na numer 71466 wiadomość o treści: Najpopularniejszy Sportowiec Roku - GK.SR.xx; Sport Młodzieżowy - GK.SRM.xx; Sporty Walki - GK.SRSW.xx; Trener Roku - GK.TR.xx; Drużyna Roku - GK.DR.xx; Impreza Roku - GK.IR.xx; gdzie xx to numer kandydata z listy (pełna lista na www.gk24.pl/sportowiec). Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT.

    Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze (1)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.gk24.pl

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Baraż o utrzymanie w 1. lidze
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
    1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
    2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
    3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
    4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
    5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
    6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
    7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
    8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
    9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
    10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
    11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
    12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
    13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
    14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
    15 Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
    16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
    17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
    18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

    Zdjęcia

    Sport wideo