Skocz z nami z 4 tysięcy metrów na kołobrzeską plażę! Wygraj...

  Skocz z nami z 4 tysięcy metrów na kołobrzeską plażę! Wygraj bilet na skok spadochronowy

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Skocz z nami z 4 tysięcy metrów na kołobrzeską plażę! Wygraj bilet na skok spadochronowy
  Taki skok spadochronowy może być jednorazową przygodą albo początkiem dalszego skakania. Dostarcza on niesamowitych, trudnych do opisania wrażeń.
  Skocz z nami z 4 tysięcy metrów na kołobrzeską plażę! Wygraj bilet na skok spadochronowy

  Wygraj skok spadochronowy

  Wygraj skok spadochronowy


  By wziąć udział w konkursie należy przesłać najdalej do 5 sierpnia do godziny 12:00 pod numer 7368 SMS-a o treści kgp.skok uzasadnienie. Uzasadnienie to odpowiedź na pytanie : Dlaczego chcę skoczyć ze spadochronem?

  Koszt SMS-a 3,66 zł brutto (z VAT). Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Dane uczestników nie będą przechowywane, zostaną wykorzystane tylko na potrzeby konkursu i usunięte zaraz po jego zakończeniu.  Od 4-9 sierpnia organizowane są skoki w okolicach Kołobrzegu.
  Lądowisko znajduje się w bezpośredniej bliskości morza. Oddzielone jest od brzegu tylko plażą i pasem wydm. Już chwilę po starcie samolotu zza wydm wyłania się urzekający widok morza (przy dobrych warunkach pogodowych widać Borholm) i do tego niesamowite emocje związane ze swobodnym spadaniem z prędkością przekraczającą 200 km/h.

  Kto może skoczyć? Skaczą i dzieci i osoby w zaawansowanym wieku. Najmłodsza polska pasażerka miała 6 lat, a najstarsza 93 lata. Maksymalna dopuszczalna waga pasażera w zależności o warunków pogodowych to 110 - 130 kg. Praktycznie nie ma przeciwwskazań zdrowotnych.

  Jak przebiega skok spadochronowy w tandemie? Po kilkunastominutowym instruktażu pasażer ubrany w kombinezon i specjalną uprząż wsiada z tandem pilotem do samolotu. Pasażer przypięty z przodu instruktora wyskakuje z nim z czterech tysięcy metrów. Podczas spadania z zamkniętym spadochronem zespół tandemowy rozpędza się do prędkości 210 - 250 km/h. Pozycja w jakiej spada pasażer podpięty do instruktora pozwala mu poczuć się swobodnie w powietrzu.

  Skoki spadochronowe w tandemie, chociaż należą do sportów ekstremalnych, są całkowicie bezpieczne. Instruktor jest specjalnie przeszkolony i posiada uprawnienia pilota tandemowego. Wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy, jak również w elektroniczny system otwierający czaszę zapasową.
  Zapisać się na skoki tandemowe nad morzem można na stronie www.skoczmy.pl lub telefonicznie tel. 0 600 626 312 (Kinga) i 0 602 323 323 (Robert).

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo