Skoczyła po srebro

Jak już informowaliśmy, w Halowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w lekkoatletyce młodzików na podium stawali zawodnicy ze Szczecinka i Tychowa.

Obok dwóch medali Moniki Machcińskiej dla ULKS Tychowo (złoto w skoku w dal i srebro w biegu na 60 m) oraz brązu Żanety Witczak (na 60 m) drugie miejsce w skoku wzwyż wywalczyła Magdalena Martysz. Z powodu błędu w protokole po zawodach przypisano jej przynależność do Kusego Szczecin i stąd brak informacji o jej sukcesie we wczorajszej informacji. Dodajmy, że podopieczna trenera Józefa Grabarczyka pokonała w konkursie wysokość 150 cm. - To największy sukces Magdy w jej dotychczasowych startach. Myślę, że zdobyty medal będzie dla niej zachętą do dalszego treningu - powiedział J. Grabarczyk. W Szczecinie zwyciężyła, z wynikiem lepszym o 5 cm od Martysz, Diana Wiatrowska z Kusego.