Sparing: Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 4:1 [ZDJĘCIA]

Piłkarze Bałtyku Koszalin (białe koszulki) rozegrali w sobotę dwa mecze sparingowe. Jacek Wójcik
Dwa mecze kontrolne rozegrał w sobotę trzecioligowy Bałtyk Koszalin.

W sobotni poranek trzecioligowcy podejmowali Darłovię Darłowo (IV liga). Gospodarze wygrali 4:1 (1:1). Prowadzenie uzyskał Marcel Ziemann, ale przed przerwą wyrównał Wiktor Sawicki, dobijając świetne uderzenie Kamila Bazylego. Po zmianie stron strzelali już tylko gospodarze: Michał Czenko, Fabian Walaszczyk i 15-letni Rafał Staniszewski. Słupki objali Łukasz Kramarz i Ziemann.

Po południu Bałtyk zameldował się w Kołobrzegu, gdzie rozegrał spotkanie z ligowym rywalem, Kotwicą. Po wyrównanym meczu górą byli gospodarze, a jedyna bramka padła pod koniec I połowy, gdy skutecznie rzut wolny z ok. 18 m wykonał jeden zawodników z testowanych w Kotwicy.

III liga: Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 1:2 [ZDJĘCIA]

Sparing: Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 3:2 [ZDJĘCIA]

Pobierz bezpłatną aplikację Głosu Koszalińskiego i bądź na bieżąco!

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania.