Sparing: Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 3:2 [ZDJĘCIA]

jak
W rozegranym na koszalińskim euroboisku meczu kontrolnym, trzecioligowy Bałtyk Koszalin wygrał z występującym o klasę niżej Gryfem Słupsk 3:2 (3:0).

Pierwsze 45. minut przyniosło wysokie prowadzenie gospodarzom. Już w 3. min wynik otworzył Dawid Gruchała-Węsierski, a po 12. min było 2:0, gdy trafił Jakub Janasik. Trzy minuty przed przerwą trzeciego gola dla Bałtyku strzelił Bartłomiej Punto. Goście w pierwszych 45. minutach dwa razy obijali słupek za sprawą Damiana Mikołajczyka.

Wynik 3:0 utrzymał się do końcówki spotkania. W 87. min goście strzelili dwa gole w odstępie kilkudziesięciu sekund. Najpierw z wolnego trafił Tomasz Piekarski. Po wznowieniu gry ze środka boiska futbolówkę przejął Bartłomiej Nałęcz i bez zastanowienia uderzył na bramkę, lobując daleko wysuniętego golkipera Bałtyku.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani