Sparing: Bałtyk Koszalin - Leśnik Manowo 3:1 [ZDJĘCIA]

Trzecioligowy Leśnik Manowo w pierwszym zimowym sparingu uległ występującemu klasę niżej Bałtykowi Koszalin.

Do spotkania doszło w Ustroniu Morskim. Grający agresywnie, wysokim pressingiem Bałtyk od początku górował nad rywalami przygotowaniem szybkościowym i już do przerwy zdobył trzy gole. Wynik lobem nad Tomaszem Tkaczem otworzył Filip Tylczyński, a kolejne gole zdobyli Adrian Kwiatkowski i Bartłomiej Fastyn.

Leśnik, w którym wystąpiło kilku testowanych zawodników i wracający po kontuzji Marcin Gozdal, strzelił jedyną bramkę po przerwie. Jej autorem był Seweryn Fijołek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (3:0) dla Bałtyku.