Sparing: Gwardia Koszalin - Astra Ustronie Morskie 2:1

Trzy gole i dwa niewykorzystane rzuty karne w sparingu Gwardii Koszalin z Astrą Ustronie Morskie.

Rozegrane na sztucznym boisku ZOS Gwardia spotkanie zakończyło się wygraną Gwardii 2:1 (0:0). W pierwszej połowie bliżsi prowadzenia byli czwartoligowcy z Ustronia Morskiego. Po faulu na Leszku Pazdurze Astra miała rzut karny. Maciej Płomiński przegrał jednak pojedynek z golkiperem Gwardii, Patrykiem Wójcikiem.

Po zmianie stron przed taką samą szansą stanął Michał Szałek. Obrońca Gwardii w 50. minucie również jednak nie wykorzystał jedenastki. Zemściło się to w 66. min, gdy po rzucie wolnym w zamieszaniu podbramkowym prowadzenie dał Astrze Marek Zdanowicz.

Do wyrównania doprowadził w 81. min Daniel Wólkiewicz, a wygraną Gwardii zapewnił 5. min później Fabian Słowiński.