Sparing: Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 2:1 [zdjęcia]

Drugi sparing w ciągu 3 dni rozegrali piłkarze trzecioligowej Gwardii Koszalin.

Po 2:1 w środę z Astrą Ustronie Morskie, Gwardia takim samym wynikiem pokonała w piątkowy wieczór na koszalińskim euroboiskku ZOS Bałtyk lidera IV ligi po rundzie jesiennej, MKP Szczecinek.

Do przerwy prowadzili goście po golu Kamila Brodowicza w 34. minucie. W drugiej połowie do remisu doprowadził w 58. minucie Konrad Szkopiński z rzutu wolnego. Zwycięską bramkę zdobył w 64. min Przemysław Brzeziański.

W 75. min czerwoną kartką ukarany został stoper MKP, Krzysztof Hrymowicz. Zawodnik ten ostatnie 2,5 sezonu spędził w Leśniku Manowo.