Sparingi: remis Błonia z Zawiszą, Orzeł przegrał z Głazem

Daniel Morawski zdobył zwycięską bramkę dla Głazu.
Daniel Morawski zdobył zwycięską bramkę dla Głazu. Fot. Jacek Wójcik
Piątoligowe Błonie Barwice zremisowało 2:2 (2:2) w sparingowym meczu z grającym w okręgówce Zawiszą Grzmiąca.

Podopieczni trenera Lecha Pałki dwukrotnie obejmowali prowadzenie po golach Bartosza Gersztyna i Łukasza Rakowskiego, ale rywale doprowadzali do wyrównania.

Skład Błonia: P. Rakowski - Kraska, P. Kikun, Noga, Zając, Węgiełek, Gehrke, Rogoziński, Gersztyn, Piławski, Ł. Rakowski. Na zmiany wchodzili: Grzywaczewski (bramkarz), Ćwirko, Cabaj, Zbroszczyk, Felisiak, Grygiel.

Dwaj piątoligowcy grali w Łubowie. Miejscowy Orzeł, grając w mocno osłabionym składzie, przegrał z Głazem Tychowo 1:2 (1:1). Goście objęli prowadzenie po golu Kamila Pawlika. Jeszcze przed przerwą Orzeł wyrównał za sprawą Daniela Przymeńskiego. W drugiej połowie zwycięskiego gola dla gości zdobył Daniel Morawski.

Składy:
Orzeł - Borzycki - Taczko, Borowski, Kicior, Pieniawski, Czernielewski, Tomczak, Czapliński, Przymeński, Sulikowski, Goliasz, Wrzesiński, Jesionowski;
Głaz - Sędzicki - Bąk, Wolf, Pawlik, Kononowicz, Jabłoński, Radziuk, Morawski, Dudka, Kwiatkowski, Polewka, Baranowski.