Sparingowa przegrana drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg [ZDJĘCIA]

W ostatnim sparingu przed wylotem na obóz do Turcji, Kotwica Kołobrzeg (ciemniejsze stroje) uległa Pogoni II Szczecin 0:2 (0:1). Jacek Wójcik
W ostatnim sparingu przed wylotem na obóz do Turcji, Kotwica Kołobrzeg uległa Pogoni II Szczecin 0:2 (0:1).

Mecz rozegrano na kołobrzeskim euroboisku. Trzecioligowa Pogoń II objęła prowadzenie tuż przed przerwą, po strzale Oskara Kalenika z rzutu karnego. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 62. minucie.

Dla lidera eWinner II ligi był to trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do wiosennych rozgrywek. W dwóch wcześniejszych Kotwica pokonała na wyjazdach pierwszoligową Chojniczankę Chojnice (2:1) i grających w III lidze Błękitnych Stargard (2:1).

Kolejne cztery mecze kontrolne podopieczni trenera Marcina Płuski rozegrają już na boiskach naturalnych, podczas obozu w tureckim Belek, na który Kotwica uda się w przyszłym tygodniu. Obóz zaplanowano w dn. 1-13 lutego.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0