Spójnia Świdwin - Drawa II Drawsko Pomorskie 1:1

Redakcja
Wczoraj odbył się mecz w ramach kolejki spotkań ligi okręgowej gr. Koszalin-południe pomiędzy Spójnią Świdwin, a Drawą II Drawsko Pomorskie.

Przed tym spotkaniem faworytem był zespól gospodarzy, który od czterech spotkań schodził z boiska w roli zwycięzcy. Drawa, przystąpiła do meczu z lekkim optymizmem po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Drzewiarzem Świerczyna 3-1.

Gospodarze narzucili własny styl gry, już od pierwszych minut spotkania, dominując na całym boisku. Efektem przewagi była bramka zdobyta przez Michała Koguta.

Drawa sporadycznie wdzierała się w pole karne Spójni, ale ich strzały spokojnie bronił dobrze dysponowany tego dnia Stachowiak.

W 64 minucie arbiter główny podyktował rzut wolny dla gości, tuż przed polem karnym gospodarzy. Przy piłce ustawił się Dąbrowski, który chwilę później perfekcyjnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Oba zespoły starały się odwrócić losy spotkania, jednak wynik do końca meczu nie uległ zmianie.