Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo (1:1)

Mateusz Kamiński
W pochmurne sobotnie popołudnie odbyło się spotkanie trzynastej kolejki spotkań ligi okręgowej gr. Koszalin-południe. W Świdwinie spotkały się drużyny miejscowej Spójni z Pionierem 95 Borne Sulinowo.

Gospodarze przystąpili do tego meczu w kiepskich nastrojach, po porażce w ubiegły weekend z Drzewiarz Świerczyna 3-2. Pionier natomiast przegrał tydzień temu na własnym stadionie z liderem tabeli zespołem Błonie Barwice 1-3.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, gdy w 27 minucie spotkania, po zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki skierował Radosław Łabędź. Na kolejne gole kibice musieli poczekać do 61 minuty, składną akcję przeprowadzili piłkarze Pioniera, w wyniku której bramkę strzelił Przemysław Pater.

Spójnia z 14 punktami na koncie, po trzynastu kolejkach zajmuje 10 miejsce, natomiast Pionier pozycję 6 z dorobkiem 21 "oczek".