Sporty walki. Po Luboniu podbili Trójmiasto

kmb
Sporty walki. Zawodnicy z naszego regionu tydzień po tygodniu zmagali się w kolejnych imprezach. Najpierw wywalczyli grad medali  podczas 6. Mistrzostw Polski no gi (bez kimon) w brazylijskim ju-jitsu, a ostatnio sukcesów nie brakowało na Międzynarodowych mistrzostwach Polski w MMA, K1 i ADCC pod nazwą Time of Masters.
Sporty walki. Zawodnicy z naszego regionu tydzień po tygodniu zmagali się w kolejnych imprezach. Najpierw wywalczyli grad medali podczas 6. Mistrzostw Polski no gi (bez kimon) w brazylijskim ju-jitsu, a ostatnio sukcesów nie brakowało na Międzynarodowych mistrzostwach Polski w MMA, K1 i ADCC pod nazwą Time of Masters. sxc.hu

W gdańskiej hali AmberExpo największe triumfy święciła ekipa P.W Dragon Koszalin. Międzynarodowymi mistrzami Polski zostali bowiem: Paweł Solecki (kat. 76.9 kg, formuła ADCC), Błażej Romanowski kat. open MMA junior, ADCC), Kamil Winiarczyk kat. 61 kg. formuła MMA OFS), Olaf Caruk kat. 76,9 kg, formuła MMA OFS), Michał Krasnostawski (kat. 84 kg, formuła MMA OFS), Mateusz Jeziorny (kat. 93 kg, formuła MMA OFS) i Rafał Asman kat. open, formuła MMA OFS).

Trzy medale przypadły z kolei fighterom koszalińskich Exilados. Jakub Maszczak wywalczył złoto w kategorii zaawansowanych, a Adrian Maliszewski wraz z Jackiem Andruszko przywieźli do domu srebro w grupie początkujących. W zmaganiach wystąpiła także ekipa Ronin Gold Team Koszalin. O ile Łukasz Antosiewicz i Mateusz Symoczko odpadli na początku turnieju, o tyle Kamil Rabiec (kat. -84 kg, formuła MMA OFS - ograniczona) zajął trzecie miejsce.

Z dobrej strony pokazała się też ekipa Gorillas Koszalin. Błażej Cisłowski został amatorskim mistrzem Polski (kat. 77 kg, junior), drugi był Łukasz Sobiepan (kat. 70 kg full contact), a na najniższym stopniu stanął Maciej Pasternak (kat. 70 kg formuła ograniczona).