Sprawdź co Cię spotka w nowym roku! Wielki horoskop na 2010 rok

Źródło: Gazeta Pomorska
Czy układ planet w tym roku będzie dla Ciebie pomyślny...
Czy układ planet w tym roku będzie dla Ciebie pomyślny... Fot. sxc.hu
Co czeka Cię w tym roku? Czy Nowy Rok będzie dla Ciebie lepszy? Zajrzyj i sprawdź, co zapowiada Ci horoskop na 2010 rok?

Baran (21.03 - 20.04)
Dzięki częściowemu wpływowi Merkurego styczeń będzie udany. Pod żadnym pozorem nie poddawaj się jednak nastrojom i nie staraj udowadniać innym, że stać Cię na więcej. W lutym u Baranów interesy będą wymagały większego zaangażowania z Twej strony. Ale za to będą lepsze niż się tego spodziewasz. Dobrym dniem będzie 17 lutego, kiedy na porannym niebie nie dostrzeżesz Merkurego. Warto tego dnia podejmować ważne decyzje finansowe. Marzec i kwiecień raczej spokojne, chociaż nie unikniesz kilku drażliwych sytuacji rodzinnych. W ostatnim wiosennym miesiącu ktoś zaoferuje pomoc w dość delikatnej sprawie. Nie odrzucaj jej.

W trakcie wakacji przed Tobą dobre układy towarzyskie. W domu będziesz gościć miłych gości z dalekich stron. Co miłe, szybko się skończy i od początku września trzeba będzie się ostro wziąć do pracy.W październiku czeka Cię spory wydatek. Ale będzie się opłacał. W listopadzie i na początku grudnia wszystkie Barany muszą zwrócić szczególną uwagę na zdrowie. Wręcz sensacyjnie zapowiada się okres od 3 do 18 grudnia. Zwiastuje to Merkury i Jowisz. W tym czasie Barany mogą stać się ponadprzeciętnym obiektem zainteresowania. Albo jako wielcy zwycięzcy, albo przegrani.

Byk (21.04 - 20.05)
Byki nie mogą w styczniu liczyć na taryfę ulgową. Już wkrótce nadejdzie czas na podjęcie ważnej decyzji. Od niej zależeć będzie los bliskiej sercu osoby. Musisz już w połowie stycznia rozważyć wszystkie aspekty sprawy. Stawka będzie zbyt wielka, by zdać się jedynie na własne odczucia. Ktoś z bliskiego otoczenia podsunie rozwiązanie warte analizy. Staraj się wszystko zachować w tajemnicy (przynajmniej do początku marca). Wtedy rozpoczniesz przygotowania do rodzinnego spotkania (zwiastuje to 16 marca specyficzny układ Wenus i Neptuna). Kwiecień i maj to bardzo dobry okres na wypoczynek. Daj się namówić na przerwę w pracy. W przeciwnym razie przemęczenie może objawić się poważnymi kłopotami ze zdrowiem. Wakacje będą udane.

Zachowaj jednak ostrożność 4 sierpnia. Odwiedzisz wiele interesujących miejsc i spotkasz kogoś, kto nie będzie Ci obojętny jesienią. Wrzesień stanie się najlepszym miesiącem do podejmowania decyzji finansowych i wydawania pieniędzy (w tym czasie bowiem Jowisz będzie miał największy wpływ na Lwy, a ten znak Zodiaku chyba coś Ci mówi i jest bliski Twemu sercu...). Koniec roku będzie bardzo spokojny, jeśli odłożysz na później realizację jakiegoś dziwacznego zamiaru.

Bliźnięta (21.05 - 21.06)
Pierwsze tygodnie roku będą dosyć pechowe. W lutym zaczniesz zajmować się wieloma sprawami i nie wszystkie doprowadzasz do finału. Działaj wolniej. Pod koniec marca nadejdzie zwyżka formy. Powróci dawny dobry humor. Ostateczną datę przełomu wyznaczy 19 marca Mars. A skoro Mars będzie wtedy najlepszym patronem Bliźniąt, po tym musi być już tylko lepiej. W kwietniu i maju znajdziesz na tyle wolnego, by oddać się zajęciom, sprawiającym przyjemność. Czerwiec obfitować będzie w interesujące spotkania, od których zależeć będzie bardzo ważna decyzja. Z nią wiąże się konieczność wyjazdu w odległe strony. Wakacje upłyną zgodnie z planami.We wrześniu staniesz się świadkiem rozgrywki o wielką stawkę. Przez przypadek włączysz się do niej w listopadzie. Nie unikaj ryzyka i kładź wszystko na jedną szalę. W grudniu stwierdzisz, że to się opłaciło.

Rak (22.06 - 22.07)
Twoim najważniejszym zadaniem w styczniu powinno być kontrolowanie emocji, których zmienność sprawiała Ci spore kłopoty. Drobne problemy w pracy dadzą się przezwyciężyć przed końcem lutego. Udowodnisz innym, że stać Cię na więcej. W pierwszych dniach kwietnia spodziewaj się ciekawych propozycji. Ale żadnej istotnej decyzji nie podejmuj od 13 kwietnia do 18 maja. W tym czasie przypada najgorszy dla Raków układ zodiakalny. Maj i czerwiec będzie dobrym okresem dla lubiących podróże. Staraj się nie rozpoczynać ich we czwartki. Lipiec i sierpień to okres wyczekiwania i stagnacji w interesach. Otrzymasz wtedy bardzo cenną życiową lekcję. Zdobyta nauka przyda się w październiku, kiedy to ktoś z kręgu znajomych uwikła Cię w konflikt. Unikaj wówczas wszelkich deklaracji finansowych i możliwości zrobienia pozornie dobrego interesu. W końcu roku serce zabije mocniej.

Lew (23.07 - 23.08)
Mimo wszystko musisz być optymistą. Zawsze pamiętaj, że Lew to król zwierząt! Pierwsze dni stycznia i początek 2010 roku nie zapowiadają się zbyt szczęśliwie. Jakiś ważny problem przysłoni Ci kłopoty dnia codziennego. Nie frasuj się jednak zbytnio. Już pod koniec stycznia znajdziesz najlepsze lekarstwo na smutki. Sprawy finansowe pochłoną Twoją uwagę. W tym czasie będzie to naprawdę najlepsze rozwiązanie. Szansę odzyskania pełni równowagi emocjonalnej Lwy mają 20 maja. Właśnie tego dnia stwierdzisz, że inni mieli rację, doradzając ci spokój. Niejako w nagrodę będziesz uczestniczyć w wydarzeniach ważnych, rokujących spore szanse na przyszłość. Nieoczekiwanie możesz wówczas liczyć na pomoc dwojga, z pozoru nic nie znaczących osób.

Lato będzie dobrym okresem dla Lwów, szukających swej szansy w uprawianiu polityki. Nie jest nawet ważny jej szczebel. Będziesz mieć rzadką szansę pokazania otoczeniu, że Twoje prognozy sprawdzają się. Październik i listopad będzie okresem realizacji pewnego ciekawego pomysłu. W grudniu natomiast Twoje talenty zostaną dostrzeżone i wkroczysz na drogę, która zakończy się awansem.

Panna (24.08 - 23.09)
Pierwsze dni stycznia będą raczej przeciętne. Trochę smutków i radości. W pracy nowe sytuacje, wymagające podejmowania decyzji. Odczujesz zmęczenie i coraz częściej zaczniesz myśleć o lecie. W lutym poprawa formy. W domu kilka zabawnych i sympatycznych sytuacji.

Wiosna będzie okresem niezwykle twórczym. Dotyczy to zwłaszcza Panien urodzonych w pierwszej dekadzie września. Kilka razy przekonasz otoczenie, że możliwe jest znalezienie wyjścia w sytuacjach wręcz beznadziejnych. Przełom czerwca i lipca przyniesie korzystne zmiany. Tym razem będziesz mieć szanse na odniesienie sukcesów na gruncie towarzyskim.

Spodziewaj się licznych spotkań i wizyt. W lipcu trzeba będzie więcej popracować. 14 lipca otrzymasz ważną informację, która wiele zmieni. W sierpniu nagła zmiana planów i przedłużona przerwa w pracy. Jesień nie będzie najszczęśliwszym okresem. Kilka Twoich błędów i nieprzemyślanych decyzji przysporzy Ci dodatkowych obowiązków. Feralnym dniem będzie 3 października. Zwiastuje to pojawienie się Saturna w okolicach Księżyca. Ale znajdziesz odpowiednio dużo siły i czasu, by wszystko naprawić. Będziesz mieć szansę spędzić znakomitą noc sylwestrową zaczynającą 2011 rok.

Waga (24.09 - 23.10)
Ten rokiem będzie dla Wag wyjątkowo pomyślny, chociaż pracowity. Musisz jednak u przestać myśleć wyłącznie o sobie. Częściej zajmij się sprawami przyjaciół. Już w pierwszych dniach stycznia ktoś będzie oczekiwał, że właśnie Ty dodasz mu odwagi. Na horyzoncie zaczną się wyłaniać kolejne szanse i nowości. Jeśli między 23 stycznia a 15 marca wykorzystasz wszystkie swe intelektualne, masz szanse na sukces w dziedzinach wymagających szybkiej i ryzykownej decyzji. W tym czasie warto podjąć się zadań, które z pozoru mają nikłe szanse zakończyć się sukcesem. Wiosna bardzo spokojna, wręcz monotonna, bez zrywów i bez porażek. Dość dziwnym dniem będzie 22 maja (zwiastować to będzie położenie Wenus względem Księżyca). Wagi odczują raptowną zmianę pewnych poglądów na sprawy ważne.

Latem wszystkie Wagi muszą szczególnie zwracać uwagę na zdrowie. Najgorsza będzie pierwsza połowa lipca. W tym czasie trzeba będzie podjąć męską decyzję i zrezygnować z podróży. Znaczna zwyżka formy od 14 września. Zwyżka ta zbiegnie się z niespodziewanymi zmianami w pracy. W listopadzie ważne i sympatyczne wydarzenia rodzinne. Grudzień będzie bardzo wesoły. Czeka Cię coś bardzo ciekawego w ostatnim dniu 2010 roku.

Skorpion (24.10 - 22.11)
Zmień ocenę otaczającego świata. Już w styczniu staraj się jak najczęściej dostrzegać pozytywne strony każdej, nawet złej, sytuacji. Pogoda ducha pomoże Ci w kilku trudnych sytuacjach. Przekonasz się wówczas, że nie jest tak źle. W lutym spodziewaj się wizyty kogoś ważnego, od którego w dużym stopniu zależeć będzie los bliskich Ci osób. Staraj się więc zachować dystans. Tym kimś będzie osoba spod Twojego znaku. W marcu postawisz przede wszystkim na odwagę i konsekwencję w działaniu. Słusznie! Będziesz pod wyraźnym wpływem Jowisza. Wiedz, że 16 marca nie pozwolisz na żadne rodzinne żale i narzekania. W kwietniu i maju zaznasz wreszcie spokoju. Mało tego, spodziewaj się wyraźnej poprawy sytuacji finansowej. Sytuacja materialna sprawi, że dokonasz korekty planów urlopowych. Wakacje będą bardziej atrakcyjne niż je zaplanujesz. Od 9 sierpnia do 27 września na niebie obserwowana będzie dosyć szczególna konfiguracja Marsa i Wenus. To dobra wróżba. Wszystkie Skorpiony czerpią z takiego układu ponadprzeciętną moc. W tym czasie należy więc podejmować zadania trudne, o znaczeniu strategicznym. Dopiero w połowie października możesz liczyć na odprężenie. Ostatnie miesiące roku będą spokojne. W grudniu więcej radości.

Strzelec (23.11 - 21.12)
W nowym roku musisz uzbroić się w cierpliwość. Niestety, zbyt szybko zaczniesz się zniechęcać i porzucać wcześniejsze zamiary. W lutym bardziej niż zwykle zacznie Ci doskwierać brak wytrwałości. Szczególnie widoczne to będzie w pracy. Nie uda się zbyt szybko nadrobić zaległości z poprzednich miesięcy. W domu znacznie spokojniej. Pod koniec marca rozpoczniesz przygotowania do wyjazdu w odległe strony. W kwietniu i maju możesz popełnić błąd w ocenie sąsiadów. A będzie to dla Ciebie spora strata. Staraj się nie oszczędzać na drobiazgach, licz raczej, ile zyskasz na całości. W czerwcu zaczniesz tracić z pola widzenia kogoś, kto Ci zawsze ufał. Nie staraj się uszczęśliwiać nikogo na siłę. W lipcu nieoczekiwanie staniesz przed koniecznością zdania pewnego rodzaju egzaminu. Nie lekceważ tej próby. Zbyt wiele od niej będzie zależało. Jesienią pomyśl o zmianie osoby, która inspiruje Cię do podejmowania pewnych niekonwencjonalnych poczynań. Grudniowy układ planet wskazuje na to, by nie ufać obcym

Koziorożec (22.12 - 20.01)
W pierwszych dniach stycznia po raz kolejny przekonasz się, że możesz liczyć na przyjaciół. Początek roku objawi się także zwiększonymi obowiązkami w domu. W pracy będzie lżej i uda się nawet nadgonić zaległości z poprzedniego roku. Luty to czas nowych planów, dodatkowej krzątaniny. Nie możesz jednak okazywać innym, że martwi Cię niemożność realizacji jakiegoś ważnego przedsięwzięcia. Początek lata przywitasz jednak w doskonałym wręcz nastroju. Wywoła go jakiś niezwykle korzystny, lipcowy zakup. Wakacje trochę Cię jednak rozczarują. Feralnym dla Koziorożców może okazać się 13 lipca. Pechowy układ gwiazd będzie taki, że wówczas najlepiej nie wychodzić z domu. Plany urlopowe pokrzyżuje czyjaś niespodziewana wizyta. Na prawdziwy wypoczynek możesz liczyć dopiero jesienią. 14 października będzie dla Koziorożców dniem mobilizacji i pewnych postanowień. Przed końcem roku unikaj wszelkich form ryzyka. Szczególnie jeśli chodzi o pieniądze i jazdę samochodem.

Wodnik (21.01 - 19.02)
Styczeń przyniesie więcej radości niż smutku. Dzięki wrodzonej zdolności przewidywania unikniesz typowych kłopotów, nękających zwykle Wodniki zimą. Luty będzie miesiącem trudniejszym niż obecnie przewidujesz. Głównie ze względu na jakieś problemy komunikacyjne.

Najtrudniejszym dniem może być 14 lutego. Jeśli to możliwe, staraj się ograniczyć liczbę wszelkiego rodzaju podróży. W marcu nie unikniesz poważnej rozmowy z Twym partnerem. Co prawda dowiesz się czegoś przykrego, jednak przestaniesz tkwić w dręczącej niepewności. To oczyści atmosferę i w kwietniu będzie można znacznie spokojniej zabrać się do pracy. W tym okresie 2010 roku będzie ona sprawą najistotniejszą. W maju czekają Cię największe w całym roku zmiany i musisz bardzo uważać, żeby nie znaleźć się na marginesie. Wszystkim Wodnikom zapowiada to zbliżenie Wenus do Jowisza. Czerwiec będzie okresem zmienności uczuć i nastrojów. Będziesz wtedy szczególnie często wpadać to w zachwyt, to w rozpacz.

Wakacje znacznie spokojniejsze, chociaż nie uda się zrealizować ambitnego planu spędzenia lata. Druga połowa roku będzie czasem mozolnej pracy. Jesienią kilka (tylko na pozór nieistotnych) sukcesów. W grudniu jednak stwierdzisz, że rok był pomyślny.

Ryby (20.02- 20.03)
Styczeń nie będzie sprzyjającą porą do załatwiania spraw urzędowych i finansowych. Jeśli możesz, odłóż to dopiero na marzec. W sferze uczuciowej zima będzie (szczególnie dla kobiet) okresem pewnej stagnacji, która potrwa do końca lutego. W marcu czekają Cię silne przeżycia, nie zawsze jednak pozytywne. Musisz wówczas udowodnić, że umiesz trzymać nerwy na wodzy. Ktoś zarzuci Ci mówienie nieprawdy. Wtedy pod wpływem gniewu zapragniesz podjęcia nieoczekiwanego wyzwania. Uda Ci się wykazać sprytną Rybą i uprzedzisz cios. Rozkosz zwycięstwa niech nie przysłoni Ci w kwietniu trzeźwości oceny wszystkich zdarzeń. W maju nie odkrywaj zbyt szybko wszystkich kart. Tym bardziej że przeliczysz się co do możliwości pewnej osoby. Czerwiec będzie miesiącem oczekiwania na zmiany. Nastąpią one dopiero 6 lipca.

Sprawi to układ Saturna i Wenus. Nikt z Ryb nie może lekceważyć tego układu. Pierwszą zmianą będzie stan posiadania. W domu przybędzie coś ważnego. W sierpniu i we wrześniu zaczniesz zmieniać opinie o osobach, które spotykasz niemal codziennie. Jesień będzie najlepszym okresem dla Ryb, które wykazują zdolności artystyczne. To wspaniały okres na wypoczynek. Początek zimy zwiastuje wiele cennych zmian.

Źródło:http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100102/CIEKAWOSTKI/933223282>Wielki horoskop na 2010 rok - Gazeta Pomorska

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

7iedem

ja w to nie wierze i nie ma co się wkręcać w tą głupią zabawe

W
Wiśnia :)

Wow... w kwietniu i maju wreszcie zaznam spokoju Nareszcie!!! O i znacznie poprawi mi się sytuacja finansowa... a tak w ogóle to do różnego rodzaju horoskopów należy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka

w
ww.

(...) Mimo wszystko musisz być optymistą. Zawsze pamiętaj, że Lew to król zwierząt! Pierwsze dni stycznia i początek 2010 roku nie zapowiadają się zbyt szczęśliwie...

No i jak tu nie wierzyć w horoskopy... Już w pierwszych dniach stycznia podpadłam moderatorom;)))

Pozdrowienia:)))

7iedem

przeczytać można ale wierzyć w te bzdury to juz przesada. dlaczego? bo takie coś to tylko zwykły fart i dobieranie zdarzen ja tez moge cos pogdybac i napewno kilka rzeczy sie sprawdzi i co wtedy bede sławnym jasnowidzem??

Dodaj ogłoszenie