To będzie wyjątkowe wydarzenie. Na prawie 2 000 metrach kwadratowych Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie zgromadzą się najlepsi eksperci ślubni.

To miejsce, które muszą odwiedzić zarówno państwo młodzi, którzy planują swój ślub i wybrali już datę, jak również osoby, które dopiero mierzą się z myślą o powiedzeniu sobie tak. To też dobra propozycja dla świadków, czy weselnych gości. O tym, że warto wybrać się na Środkowopomorskie targi Ślubne, udowodniła ich pierwsza edycja, zakończona dużym sukcesem.

Jak podkreślają organizatorzy, targi tworzone są tak, aby być miejscem, które w sposób kompleksowy obejmować będzie branżę ślubną.

W tegoroczny targach wezmą udział przedstawiciele domów weselnych i restauracje, salonów sukien ślubnych, fotografowie, kosmetolodzy, osoby zajmujące się dekoracją i oprawą imprez, zespoły oraz DJ-e, agencje ślubne, szkoły tańca.

Jednym słowem znajdziemy tam przedstawicieli wszystkich branż potrzebnych gościom targów, by zaplanować swój ślub, wesele, wieczór panieński lub kawalerski, a także podróż poślubną.

Środkowopomorskie Targi Ślubne, 24 lutego, godz. 11-17, Hala Widowiskowo-Sportowa. Bilety od 12 do 18 zł do kupienia na kupbilecik.pl

Zobacz także Targi ślubne w hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie

POLECAMY:

Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego