Raków Częstochowa

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Stal Mielec pojedzie do Krakowa na mecz z Cracovią, natomiast Raków Częstochowa na własnym obiekcie zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

• Fabian Hiszpański - 3
      • Koki Hinokio - 3, (Arkadiusz Kasperkiewicz - bez oceny)
      • Alex Vallejo - 2
      • Mateusz Mak - 3, (Fryderyk Gerbowski - 2)
      • Adam Ratajczyk - 2, (Maciej Domański - 3)
      • Rauno Sappinen - 3, (Bartłomiej Ciepiela - bez oceny)

• Vladan Kovacević - 3
      • Zoran Arsenić - 3
      • Milan Rundić - 3
      • Stratos Svarnas - 3
      • Patryk Kun - 2
      • Jean Carlos Silva - 3, (Wiktor Długosz - bez oceny)
      • Giannis Papanikolaou - 3
      • Gustav Berggren - 2, (Marcin Cebula - 3)
      • Ivi Lopez - 4
      • Bartosz Nowak - 3, (Władysław Koczerhin - 3)
      • Vladislavs Gutkovskis - 2, (Sebastian Musiolik - bez oceny)
    • Oba zespoły zdobyły dzisiaj po bramce, ale arbiter żadnego z tych trafień nie uznał. Wynik wydaje się być zasłużony, Raków nie rzucił dzisiaj rywali na kolana. Natomiast Stal pozostaje bez zdobytej bramki w tym roku.

• Koniec meczu w Mielcu! Stal bezbramkowo remisuje z Rakowem Częstochowa.

• Patryk Kun dośrodkował w pole karne Stali Mielec, ale obrońcy poradzili sobie z tą wrzutką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Uderzenie Ivi Lopeza z rzutu wolnego świetnie wybronił Bartosz Mrozek!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia, ale Raków wywalczył jeszcze rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Ivi Lopez popędził prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• W Rakowie Częstochowa Wiktor Długosz zmienił Jean Carlosa Silvę.

• Zmiana w zespole gości. Sebastian Musiolik zmienił Vladislavsa Gutkovskisa.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach meczu. Oba zespoły grają jakby nie do końca zależało im na zwycięstwie.

• Natomiast Bartłomiej Ciepiela pojawił się w miejsce Rauno Sappinena.

• Dwie zmiany w Stali Mielec. Arkadiusz Kasperkiewicz zmienił Koki Hinokio

• Marcin Cebula zagrał w pole karne Stali do Vladislavsa Gutkovskisa, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Zmiana także w Rakowie Częstochowa. Marcin Cebula po długiej przerwie pojawia się na murawie w miejsce Gustava Berggrena.

• W Stali Mielec Maciej Domański zmienił Adama Ratajczyka.

• Spadło nam tempo tego meczu w drugiej połowie meczu. Żaden z zespołów nie ma pomysłu żeby stworzyć dogodną okazję do zdobycia bramki.

• Ivi Lopez umieścił piłkę w bramce Stali Mielec, ale tym razem po sprawdzeniu przy monitorze VAR arbiter dopatrzył się spalonego!

• Pierwsza zmiana w Stali Mielec. Fryderyk Gerbowski zmienił Mateusza Maka.

• Szybki kontratak Rakowa Częstochowa, piłka trafiła do Ivi Lopeza, ale ten w dobrej sytuacji uderzył wprost w bramkarza!

• Pierwsza od dłuższego czasu akcja Stali Mielec, ale po nieudanym dośrodkowaniu udało jej się wywalczyć jedynie rzut z autu na wysokości pola karnego rywali.

• Giannis Papanikolaou wrzucił z lewej strony boiska, ale wprost w ręce bramkarza Stali.

• Żółtą kartką za ostre przewinienie ukarany Piotr Wlazło.

• Dużo twardej gry na początku drugiej odsłony meczu. Na granicy łamania przepisów.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Stali, ale Władysław Koczerhin nie przejął piłki.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• W przerwie jedna zmiana w składzie Rakowa. Władysław Koczerhin zmienił Bartosza Nowaka.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Niewiele dzieje się w doliczonym czasie gry. Za chwilę arbiter zakończy tę część spotkania.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Jean Carlos Silva został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Stal Mielec dłuższą chwilę utrzymywała się przy piłce, ale niewiele z tego wynikło.

• Kolejne zagranie do Vladislavsa Gutkovskisa i znowu sędzia odgwizdał spalonego.

• Bartosz Nowak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Prostopadłe zagranie w pole karne Stali trafiło do Vladislavsa Gutkovskisa, który fatalnie spudłował. Jednak Łotysza nieco uratował sędzie odgwizdując spalonego.

• Kolejna ofensywna akcja gości, Patryk Kun dopadł do piłki i spróbował oddać strzał, ale uprzedził go Koki Hinokio i Polak z impetem kopnął w nogę Japończyka.

• Ivi Lopez zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale Bartosz Mrozek spokojnie interweniował.

• Chciałoby się powiedzieć, że trwa wymiana ciosów, ale gra obu drużyn wygląda dobrze do okolic pola karnego rywali. Później nawarstwiają się problemy i brakuje oddania strzału.

• Krystian Getinger dośrodkował na nogę Marcina Flisa, ale ten uderzył wprost w przeciwnika.

• Rauno Sappinen popędził lewą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Raków Częstochowa coraz bardziej naciska na przeciwnika, ale niewiele z tego wynika.

• Długa, koronkowa akcja Rakowa Częstochowa, ale niedokładne dośrodkowanie zażegnało niebezpieczeństwo dla gospodarzy.

• Stal Mielec zdobyła bramkę po trafieniu Koki Hinokio, ale arbiter po analizie VAR dopatrzył się przewinienia Mateusza Maka.

• Szybki mecz od początku, ale dużo niedokładności po obu stronach. Na razie mimo wszystko pojedynek może się podobać

• Wrzutka w "szesnastkę" gości również nieskuteczne.

• W odpowiedzi pierwsza ofensywna akcja Rakowa i goście także zdołali wywalczyć rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa bez zagrożenia.

• Rauno Sappinen przejął piłkę na połowie Rakowa, wpadł w pole karne rywali i oddał mocny strzał, który znakomicie wybronił Vladan Kovacević!

• Rozpoczynamy pojedynek Stali Mielec z Rakowem Częstochowa!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu w Mielcu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Stali Mielec:

• Tak prezentuje się skład Rakowa Częstochowa na dzisiejsze spotkanie:

• Jesienne starcie obu drużyn należało do bardzo interesujących batalii. Do przerwy po bramach Deiana Sorescu i Piotra Wlazło był remis 1:1, natomiast w drugiej odsłonie Fabian Piasecki i Ivi Lopez zdobyli po bramce co sprawiło, że Raków wyszedł na zdecydowane prowadzenie. W końcówce do bramki gospodarzy trafił jeszcze Arkadiusz Kasperkiewicz i końcówka była bardzo ciekawa, ale ostatecznie mielczanie nie zdołali zdobyć wyrównującego gola.

• Natomiast Raków Częstochowa spokojnie rozpoczął ten rok. W pierwszym meczu zremisował na wyjeździe z Wartą Poznań 1:1 mimo gry w osłabieniu przez większość spotkania. Z kolei tydzień temu lider PKO Ekstraklasy spokojnie wygrał z Piastem Gliwice 1:0 po bramce Vladislavsa Gutkovskisa. Raków Częstochowa jest liderem tabeli z przewagą siedmiu punktów nad drugą Legią Warszawa.

• Stal Mielec nie najlepiej rozpoczęła ligową wiosnę. Gospodarze dzisiejszego meczu na inaugurację tego roku bezbramkowo zremisowali u siebie z Lechem Poznań, a przed tygodniem przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:1. Dzisiaj naprzeciw staje zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik, ale mielczanie lubią takich rywali i wynik dzisiejszej batalii stoi otworem.

• Witamy serdecznie! Bardzo emocjonująco zapowiada się spotkanie inaugurujące 20. kolejkę PKO Ekstraklasy. Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.