Starcie trzecioligowców. Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo 2:1 [wideo]

Robert Ziętarski (przy piłce) wrócił do składu Bałtyku Koszalin.
Robert Ziętarski (przy piłce) wrócił do składu Bałtyku Koszalin. Dawid Jaśkiewicz
W meczu sparingowym dwóch przedstawicieli naszego regionu w Bałtyckiej trzeciej lidze, Bałtyk Koszalin rywalizował z Raselem Dygowo.

Spotkanie zakończyło się wygraną koszalińskiej drużyny 2:1. Pojedynek nie ułożył się dla gospodarzy najlepiej. Nie dość, że z powodu kontuzji w składzie Bałtyku zabrakło Adriana Rząsy, to w dodatku już w pierwszych minutach z urazami boisko opuścili Konrad Rokicki i Marcin Chyła. W Raselu zaprezentowali się trzej nowi piłkarze z Ukrainy.

Podopieczni Piotra Dubieli objęli prowadzenie po dwudziestu trzech minutach gry. Po strzale głową Macieja Płomińskiego, futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników i wpadła do siatki. Koszalinianie doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. Z rzutu karnego celnie uderzył wracający do składu Robert Ziętarski.

W drugiej połowie padła jedna bramka. W końcówce spotkania Paweł Florkiewicz wykorzystał błąd w ustawieniu defensywy Rasela i sprytnym strzałem umieścił piłkę w siatce.