Sukcesy zawodniczek Klubu Sportowego Harem z Koszalina [ZDJĘCIA]

red
Zawodniczki Klubu Sportowego Harem z Koszalina mają za sobą udział w dwóch imprezach o randze ogólnopolskiej. Klub Sportowy Harem

Trzy zawodniczki klubu z Koszalina zaprezentowały się podczas Pucharu Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, który odbył się w Kielcach. Izabela Góralska z wynikiem 370,5 kg uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii juniorek do 57 kg, na pierwszym miejscu w kategorii seniorek do 52 kg oraz zajęła drugie miejsce w klasyfikacji open seniorek. Warto dodać, że Izabela Góralska ustanowiła cztery nowe rekordy Polski.

Zuza Błaszczyńska z wynikiem 217,5 kg uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii juniorek do lat 16 oraz na pierwszym miejscu w kategorii seniorek do 47 kg. Z kolei Karolina Glinka z wynikiem 380 kg uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii seniorek do 69 kg.

Zawodniczki klubu zaprezentowały się także podczas imprezy pn. Debiuty w Kulturystyce i Fitness 2022, która również odbyła się w Kielcach.

Aurelia Wołoszyn w kategorii body fitness uplasowała się na drugim miejscu, natomiast Julia Kozubek na piątej pozycji zakończyła zmagania w kategorii bikini fitness do 162cm.