Superliga kobiet: Mistrzynie kraju lepsze od Młynów Stoisław Koszalin [ZDJĘCIA]

Dwunastej porażki w tym sezonie doznały piłkarki ręczne z Koszalina. W meczu 19. kolejki uległy u siebie MKS Perła Lublin 22:30 (11:11). Jacek Wójcik

Do przerwy obie drużyny prowadziły wyrównaną grę i po 30. minutach było 11:11. Druga odsłona spotkania należała do zespołu z Lublina, który już po 8. minutach wypracował sobie pięciobramkowe prowadzenie (17:12). W 43. min koszalinianki zbliżyły się na 3 trafienia (16:19), ale mistrzyni kraju odpowiedziały serią 4 goli i już do końca kontrolowały mecz.

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 22:30 (11:11)
Młyny: Filończuk, Krebs - Urbaniak, Mazurek 4, Mączka 6, Haric 3, Wołownyk 1, Kowalik, Rycharska 3, Nowicka, Smoling 2, Borysławska 2, Somionka 1.
MKS: Razum, Gawlik, Wdowiak - Balsam 1, Szarawaga, Winjukowa, Więckowska 1, Gęga 7, Królikowska 5, Tatar 3, Nocuń 1, Anastacio 3, Nosek 2, Gadzina 1, Rosiak 3, Achruk 3.

W meczu 17. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych, Młyny Stoisław Koszalin pokonały Ruch Chorzów 35:24 (17:12).

Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów 35:24 [ZDJĘCIA]