Superprzedszkolaki 2016 - zgłoś grupę przedszkolną!

Redakcja
Udostępnij:
Zachęcamy Was do udziału we wspólnej zabawie! Szukamy wesołych i uśmiechniętych grup przedszkolnych! Dla zwycięskich grup mamy wspaniałe nagrody! Zgłoś grupę przedszkolaków już dziś! Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 24 marca.

Do zabawy zapraszamy wszystkich dyrektorów przedszkoli, nauczycieli oraz rodziców dzieci. Czy to będą np. trochę psotne, ale przesympatyczne Skrzaty, czy może rozbrajająco przemądrzałe Krasnoludki, przeurocze Kotki, a może inne maluchy? Zapraszamy wszystkie grupy do zabawy. Jak zgłosić zdjęcie grupy? Wystarczy dostęp do internetu oraz zdjęcie grupy przedszkolnej (w formie elektronicznej).

Tutaj znajdziesz bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. Wystarczy dodać zdjęcie (lub kilka) oraz nazwę grupy, wiek dzieci i nazwę z numerem przedszkola. Każda placówka może zgłosić dowolną ilość grup.
Zgłoś grupę!
Na zgłoszenia grup czekamy do 24 marca br. Na wszystkie zgłoszone zdjęcia będzie można oddawać głosy.

Tytuł Superprzedszkolaków otrzyma ta grupa, która zdobędzie ich najwięcej. Głosowanie rozpocznie się 18 marca i potrwa do 8 kwietnia do północy. Będzie można oddawać swoje głosy za pomocą SMS Premium, czyli poprzez zakup e-wydania "Głosu Koszalińskiego" lub za pośrednictwem strony internetowej gk24.pl poprzez kliknięcie (ta forma głosowania potrwa do 27 marca). Szczegóły głosowania znajdziecie w zamieszczonym na stronie regulaminie akcji i przy każdym ze zdjęć. Do zgłaszania grup przedszkolnych zachęcamy dyrektorów, którzy nimi kierują i panie nauczycielki, które opiekują się grupami.

Zgłoś zdjęcia do konkursu!

Czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród
Za zajęcie 1 miejsca

  • 2 godzinne zaproszenie do Sali Zabaw Smokuś
  • tort ufundowany przez Park Caffe
  • animacje dla dzieci w przedszkolu przygotowane przez Holiday Event. Holiday Event to sztab wyszkolonych animatorów, którzy ubarwią swą obecnością każde wydarzenie. Liczne gry i zabawy, które maja w zanadrzu, na długo pozostaną w pamięci dzieci. Animatorzy, a także instruktorzy poprowadzą dla was warsztaty zarówno plastyczne, sportowe jak i taneczne. Voucher animacyjny dla grupy - zawiera 2 godziny zajęć z teamem Super Animatorów, podczas których zorganizują zajęcia, gdzie nauczą najmłodszych kilku tańców Mini Disco, przeprowadzą konkursy z cukierkowymi nagrodami, stworzą z balonów prawdziwe zoo i wymalują każde dziecko według jego fantazji.
  • zaproszenie na lody do Lodziarni Petrykowka
  • zaproszenie na bajkę "Fru" (27.04.2016 r.) dla całej grupy w Kinie Kryterium
  • zaproszenie na spektakl Pipi Pończoszanka (20 kwietnia godz. 11:30) do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego
  • zaproszenie na 60min zajęć sportowych z elementami squash'a pod okiem trenerów w Adria Squash

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

5 miejsce

6 -13 miejsce

  • zaproszenie na bajkę "Fru" (27.04.2016 r.) dla całej grupy w Kinie Kryterium

Zgłoś uśmiechnięte grupy już dziś - zapraszamy!
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt 94 347 35 47.

sponsorzy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie